Wpis z mikrobloga

@bobunproducent: nie każdy w pracy może sobie pozwolić powiedzieć #!$%@? teraz jem. a co do supli wiemy ile one kosztują jeżeli ktoś akurat mamy przykład daniela chce schudnąć będzie potrzebował supli własnie na to a często bierze się cale sety takich supli a to już jest moim zdaniem bardzo duzy miesięczny wydatek
@NeonowyDemon: no suple kosztują to wiadomo nie od dziś. no ja pracowałem przy żelbetach i przy takiej robocie, gdzie momentami był #!$%@? opór to potrafiłem powiedzieć, srali się wiadomo, ale z drugiej strony jak trzeba było to #!$%@?łem ile trzeba. wiesz, zawsze mogl mnie zwolnic jesli to mu nie pasowalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NeonowyDemon:

suple

schudnięcie

co??? jak chcesz zrobić redukcję, niekoniecznie musisz je łykać, klucz to zbilansowana dieta i ćwiczenia. Dla chcącego nic trudnego - nie wydaje mi się, żeby przy pracy biurowej zjedzenie posiłku co 2 godziny byłoby jakimś ogromnym problemem
@NeonowyDemon: strasznie #!$%@?. Jak nie będziesz jeść z zegarkiem w ręku to się nic nie stanie. Ludzie potrafią budować sylwetkę pracując fizycznie, mając mało pieniędzy itd. Jedyne co was różni to to, że oni mają do tego chęci a ty od razu szukasz wymówek. Z takim podejściem akurat w temacie siłowni za wiele się nie zdziała.