Wpis z mikrobloga

@sajumagico Od tego socjalizmu się powaliło we łbach. Może jeszcze na chore zwierzaki będę wpłacać bo mi tak każesz. Oglądam to #!$%@?* wyśle tego donejta bo mnie to bawi. To jest serial a nie realne życie. Ja rozumiem, że ten typ z filmiku pracuje za 1500zł na rękę i jak widzi, ze ktoś tyle robi w 30 minut to go szlag jasny trafia. On ich wyzywa od debili a sam będąc pełnosprawny
@sajumagico: Tak, jestem leszczykiem kablowym bo nie uważam żeby rozwiązywanie czegokolwiek przemocą miało jakikolwiek sens. Jakbyś idioto nie zauważył od 2000 lat ludzie gdy tylko próbują rozwiązać coś przemocą kończy się to tragedią. To teraz wyciągnij z tego jakąś lekcje i zrozum, że przemoc nie jest żadnym rozwiązaniem. Rozumiem, że wyniosłeś to z domu tak samo jak zasady dawania swoich pieniędzy na biedne dzieci zamiast na swoją rozrywkę. W takim razie
@sajumagico: Bo zgadzasz się ze zdaniem gościa co zamiast paznokci ma jakieś witki #!$%@? od smaru. Ten typ nic nie znaczy. Boli go dupsko bo ciężko charuje tymi uwalonymi łapami za marne grosze a ktoś inny odnosi sukces. Wyzywa kogoś od debili podczas gdy sam pracuje fizycznie za marne grosze aby potem ponapinać się przed kamerką, że komuś #!$%@?.