Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam historie, która przydarzyła mi się w UK ( ze 2 lata temu) jak sobie pracowałem na magazynie. . Bedzie trochę długo wiec - dla wytrwałych.
Czy wierzycie w tzw. przypadek? Fart? Bo ja chyba nie, coraz bardziej
nie wierze w przypadki :).
Spotkałem na magazynie angola Nicka - facet dołączył do działu w którym pracowałem. Od razu sie polubiliśmy. Facet jeździł sporo po świecie, jest trenerem NLP, ukończył 2 IronMan - y, biega na maratony jak szalony. Ma swoja grupę terapeutyczną itp. I co najważniejsze jest po prostu wporzo.
Mase czasu spędzaliśmy na rozmowach o samorozwoju o książkach motywacyjnych itp. Powiedział mi ze dla niego nr.1 jest Tony Robbins, dzięki jego książkom przestał pic po 10 latach, zaczął żyć, jeździć, prowadzić swoja działalność itp.
Pomyślałem, cholera trzeba przyjrzeć sie co to za Typ.
Raz przy jakiejś robocie znowu gadaliśmy o wiadomych tematach i stwierdziliśmy ze fajnie by było pojechać na profesjonalna sesje ale te "gwiazdy" każą sobie płacić tyle, że nas nie stać.
Dowiedziałem się, że do Londynu przyjeżdża Nick Vujicic - mój Nr 1 - niezwykła postać. Moja siostra przechodziła wtedy bardzo ciężki czas w życiu i zrobiłem jej prezent, że razem pojedziemy na tego Nicka Vujcica.
Na sali było jakieś 4500 ludzi. Oczywiście miałem bilet dla tych "ubogich" :). Każdy bilet miał nr. i wyszedł jakiś czarny koleszka i powiedział ze będą losowania w trakcie spotkania i by się nie spóźniać.
A my właśnie się spóźniliśmy i nie wrzuciliśmy tych numerów z biletu do jakiegoś tam kapelusza. Oczywiście moja siostra zaraz powiedziała, że ona musi wygrać i idzie wrzucić ten numer.
Pomyślałem no fajnie, ale 4,5 tys na sali… ale jak idziesz to wrzuć i mój.
Parę osób wygrało ipady, bilety na kolejne sesje. Takie spotkania to jedna wielka sprzedaż kolejnych szkoleń, co raz ktoś wychodził i zachęcał by pojechać na jego zajebisty kurs po którym się jest się bogatym, zajebistym itp..
Jedno ze szkoleń było kierowane do kobiet i prowadziła to żona Kyiosakiego ( tego od bogatego i biednego ojca)
Moja siostra mówi – kurde na takie szkolenie to i ja bym chciała pójść.. na co ja mówię idź, jak Ci nie szkoda £900 ;).

Iiiii ostatnie losowanie - koleś czyta Who have numbers 31400 ?????
Patrzę??/ Cholera JA mam taki numer !!!
Idę na scenę zestresowany, muza nawala, ludzie drą ryja i klaszczą w dłonie a koleś mówi - gratulacje wygrałeś 3 bilety - 1. szkolenie dla kobiet z żoną Kyiosakiego
iiiiiiiiiii
NAGRODE GŁÓWNĄ 2 VIP BILETY NA 4 DNIOWA SESJE Z TONNY ROBBINSEM W 2016 !!! :)
-Looo kuuuur%wa ( sobie pomyślalem) !
MOZE DODAM ZE 2 BILETY CENA TO OK....... 14tys 180 zl ... :).
Następnego dnia podszedłem do Nicka i mowie :
- pamiętasz jak gadalismy pare dni temu, że fajnie by było pojechać na pożądne szkolenie z samorozwoju ale nas nie stać ?.
- Wiec mam dla Ciebie niespodziankę - jedziemy na 4 dnowy kurs z Tony Robbinsem :D
- Powiem tyle, żałujcie ze nie widzieliście jego miny :D.

To już było jakiś czas temu. Pojechaliśmy na te spotkanie z Tonym Robbinsem. Już nie pracuję w UK tylko od około 2 lat w Polsce. Z Nickiem nie mam za bardzo kontaktu ale ciągle mam w głowie tą historię. Pisze to Wam Mirki byście wierzyli, że życie to tajemnica i czasem jedno zdarzenie, jedna godzina może zmienić bardzo wiele. Dlatego staram się nie martwić jak mi sprawy nie idą. Ufam, że jest ktoś ( ja nazywam go Bogiem inni losem itp.) kto w najmniej oczekiwanym momencie podsunie mi rozwiązanie.
Dzięki za przeczytanie, elo ;)
  • 9
@adgebworthy: prowadził, może jeszcze prowadzi jakąś grupę NLP. W UK swoja działalność nie przeszkadza Ci w normalnym funkcjonowaniu. A Ciekawe, że na cały tekst akurat to Cię zaciekawiło. Ale niech, każdy bierze z tekstu co mu potrzebne ;)
może i tak. W końcu bycie alkoholikiem było nie wiele gorsze od pracy w magazynie. Mógł chłop dalej pić i nie robić cyrków ;). Może powiem mu to kiedyś jak go zobaczę. Dzięki. Sam bym na taką rozminę nie wpadł ;).
@ryfik90: powiem Ci, że dobrze zobaczyć takie coś. Ale nie zapłacił bym za to aż tyle kasy. Te spotkania są z mega rozmachem, było ponoć tam z 8tys ludzi, telebimy, tłumaczą to na 8 jezyków itp. Trzeba pamiętać, że jest to wielki biznes odżywki Tony Robbins, woda Tonny Robbins, zdjęcie z Tony Robbins no #!$%@? wszystko co chcesz z Tony Robbinsem. Oczywiście wszystko w promocji ;). Ale, musze przyznać, że gość
@Grigorii150: brzmi naprawdę ciekawie ale jeśli bilety były w takiej cenie to i rozmach musial być odpowiedni:) mógłbyś mi polecić jakaś ciekawsze z jego książek? Bo mam chęć sprawdzić:)
Wiesz moze Ci napisze książki, które moim zdaniem warto przeczytać. Robbins jest ok ale wolę go posłuchac na youtube. Ma spoko książkę "obudź w sobie olbrzyma" - wiem, tytuł nie zachęca ale jest ok. Ale gruba jest i masę rad. Trochę az za dużo :).
Bardzo cenię 7 nawyków skutecznego działania - bardzo dobra, bardzo mądra książka
Droga rzadziej wedrowana - psychologiczna, rozwojowa - bardzo dobra.