Wpis z mikrobloga

jakby od imienia zależała uroda. zawsze może wyrosnąć na brzydką Patrycję


@carbonara: Imię Patrycja bardziej mi sie podoba. Tekst odnośnie urody był moim własnym przemyśleniem. Nie uważam że imię jest ważniejsze niż genetyka xD
  • Odpowiedz
@blondeblossom wiem, ale chodziło mi o to, że zawsze może wyrosnąć na ładną Agatę i wtedy jest szansa, że będziesz znała ładną posiadaczkę tego imienia. wychodzę z założenia, że nie ma co ograniczać się skojarzeniami, jeśli dane imię mimo wszystko się nam podoba
  • Odpowiedz
@Harmonijka: nawet nie widziałem.ja tez czekam , jeszcze nie wiemy co będzie. Mieszkam za granica i lepiej jak będzie jakieś uniwersalne. Ale brzydkie nie jest. Jak będzie chłopak to dopiero wyzwanie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Sama mam na imię Patrycja i go nie znoszę. Jak ktoś chciał w szkole mi dokuczyć, to nazywał mnie Patrykiem lub patykiem. Nie znoszę zdrobnienia Pati (idiotyczne), Patusia jak słodka patologia, mama na mnie mówi Nusia lub Patunia - też lekki przypał, ale się przyzwyczaiłam. Koleżanka z ławki w liceum mówiła do mnie Patryś i chyba najmniej mi to przeszkadzało z tych wszystkich zdrobnień :P Jeszcze jako dziecko postanowiłam, że urzędowo zmienię
  • Odpowiedz