Wpis z mikrobloga

Mirki jak to działa. Miało być pięknie i tanio, inteligentnie dobierać walutę w jakiej robi się tranzakcie...
Chciałem opłacić z wirtualnej karty revolut pobyt w hotelu na kwotę 125,10 zł, patrząc do app pokazuje 134,23 zł.

Posiadam "domyślny" czy jak by to powiedzieć jedyny rachunek w revolut prowadzony w PLN, posiadam jedną wirtualną kartę w PLN, posiadam na tym koncie PLN które moment wcześniej przelałem z WBK.

W historii transakcji mam "sprawdzanie" karty przez booking w euroa sama płatność w funtach.
Ponad 9 ziko w przewalutowaniu które...

#revolut
Pobierz daroo - Mirki jak to działa. Miało być pięknie i tanio, inteligentnie dobierać walutę...
źródło: comment_bdUP69K0vrUNvvTWihwWIbn3EmWg5ZtM.jpg
  • 23
jestem informowany i sam podejmuję decyzję, nikt mi jakoś nic nie klika, w Żabce na terminalu klienckim jest zapytanie, tak samo jak przy cashback; nie wiem jak sprzedawca miałby to zaakceptować ze swojego terminala


@Waspin: Jak dajesz sprzedawcy kartę na chip to po włożeniu sprzedawca ma do wyboru PLN lub USD (W przypadku Rubli - testowałem to na Rosyjskiej karcie). Jak masz kartę z UK to sprzedawca ma do wyboru PLN