Wpis z mikrobloga

Nie możecie doczekać się nowego drzewka technologicznego? Dobre wiadomości! Francuskie pancerniki wejdą do gry już za dwa tygodnie, wraz z całkowicie nową kampanią, oraz kolekcją "Vive La France!". Będziecie mogli otrzymać za nią również nowego specjalnego kapitana który przyspieszy obrót dział, oraz polepszy właściwości umiejętności "przypływ adrenaliny".

Czym nowe pancerniki będą się wyróżniały na tle innych?
Sporą szybkością, oraz świetną artylerią dodatkową (lepszą, niż na pancernikach niemieckich). Niestety, aby to otrzymać poświęcimy celność głównej baterii, co zmusi nas do grania w zwarciu i na bliskim zasięgu.

#worldofwarships #wows #mirkowows
  • 13
@bidzej: Czemu rng? Artyleria dodatkowa to fajna sprawa i bardzo przyjemny dodatek do gry. Nie zaburza balansu, a jest ciekawą cechą charakteryzującą niektóre linie. Artyleria dodatkowa nie zdetonuje Ci okrętu...
@Budo: czy ja wiem... juz w tej chwili pomocnicza na niemieckich BB jest wg mnie OP, robi srogi dmg na 12km i topi nawet krazki, a przy tym umiejetnosci od gracza nie wymaga (prawie) zadnych, ot kliknac z controlem i zapomniec. A francuskie maja miec jeszcze lepsza...
@bidzej: Nadal nie widzę co tu losowego. Artyleria pomocnicza nie jest op, jak się pchasz na 8 kilometrów do bismarcka, to Twoja wina xD
Maksymalny zasięg jaki się da wykrzesać to bodajże 11,3km chyba?
świetną artylerią dodatkową (lepszą, niż na pancernikach niemieckich). Niestety, aby to otrzymać poświęcimy celność głównej baterii, co zmusi nas do grania w zwarciu i na bliskim zasięgu.


@FightMaker: takiego buildu będzie używać dosłownie garstka zapaleńców, wszyscy inni pójdą w przetrwanie, jak na niemcach, wspomnisz moje słowa. Taki wybór to żaden wybór przy obecnej mecie, gdzie mamy:
1) #!$%@?ące brytyjskie pancerniki oraz z powodu "efektu brytoli" dużą liczbę niebrytyjskich bbków używających HE,