Wpis z mikrobloga

  • 2
Z tego co widze po social mediach zawodników Lakers to widać że się dogadują i młoda krew naprawdę sie polubiła. Szczególnie Kuzma z Lonzo i Ingramem. Super sprawa dla fana lakers. Oby to trio zostało w LA na długo. :)
#lakers #nba
  • 20
  • Odpowiedz
@Saves: niesamowicie przehajpowana ekipa, która w tym układzie ma taką sobie przyszłośc wg mnie, zawodnicy jednowymiarowi w dużej mierze, chyba tylko Ingram ma szansę stać się kimś na miarę All-Stara. Na Twoim miejscu nie byłbym taki radosny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hubertosik ja nigdie nie mówiłem że bedą jacyś niewiadomo super. Są młodzi, mają czas na rozwój. Jak nie wypalą to trudno, na razie sie ciesze że nie jest jak z D'Angelo i jest po prostu dobra atmosfera.
  • Odpowiedz
@Saves Banda gwiazdeczek bo wszędzie ich pełno, mimo że żaden z nich jeszcze nic nie pokazał
Lakers są ekipa na poziomie jakiś Mavs a hajpuja ich na siłę jakby mieli być przyszła dynastia

I super atmosfera, przez pajacowanie na snapchatach czy innym gownie xD
  • Odpowiedz
@Saves ty sie podniecasz rzekomą chemią i tym, ze sie sie dogadają w social mediach, o czym tu powaznir dyskutowac xD. Po tym wnoszę,ze jestes typowym fanem lakers/knicks etc. czyli druzyn z duzych rynków
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Hubertosik ale nikt nie oczekuje głosów poparcia, serio. Nie mam problemu że masz inne zdanie, chcesz to sobie nazywaj ich jak chcesz. No ale jak po 1 wpisie oceniasz jakim jestem kibicem no to halo, cos nie tak chyba. Miłego wieczoru, a w sumie to poranka :D
  • Odpowiedz
@Hubertosik: wyciągnąłem tylko wniosek że dobrze się dogadują, bo to widać bo filmikach, zdjęciach i wpisach. Tyle i aż tyle XD nigdzie nie pisałem że są uber mocarni czy coś bo są mierni jak całe LA od paru lat, no ale to nie o tym pisałem.
  • Odpowiedz
@Saves: mi w sumie tez się to podoba, trochę irytujący jest ogólny hejt na Lakers, a IMO niedługo może to być fajna sportowo ekipa.

@Hubertosik: na tym etapie ich kariery nie ma szans by wiedzieć w jaka stronę to wszystko pójdzie. Hejtowanie ich za to, ze są promowani jest trochę bez sensu.
  • Odpowiedz