Wpis z mikrobloga

@gumis112211: wszystko ogranicza się do ustawień plików konfiguracyjnych lub zmian w panelach. Jak w większości aplikacji jak się wie co chce się zrobić to zrobienie tego nie jest takie trudne jak by się wydawało na początku :)
  • Odpowiedz
@gumis112211: wez pod uwage dostepnosc wtyczek integrujacych np. platnosci online, kurierzy, ksiegowosc. Woocommerce przyjazniejszy ale nie zawsze sa dostepne te integracje
  • Odpowiedz
@gumis112211 Takie integracje z płatnościami online, kurierami, allegro itp. są konfigurowane razem z oprogramowaniem, na którym tworzą się sklepy internetowe. Z tego co się orientowałam takie możliwości oferuje np Redcart https://redcart.pl/ i są one w całkiem dobrej cenie.
  • Odpowiedz
Nie mam przekonania do czegoś darmowego, ponieważ dużo darmowych platform jest słabo rozwinięte marketingowo. Według mnie lepszym rozwiązaniem jest albo opcja abonamentowa (do 200 zł miesięcznie za licencję + serwer + aktualizacja oprogramowania sklepu), albo jednorazowo zakupić rozwinięty sklep za około 3tys i płacić rocznie za serwer i aktualizacje (około 100 miesiąc). Postaw na oryginalność graficzną sklepu, bo klienci nie widzą silnika (lecz jest on ważny dla Ciebie). Sprawnie działający sklep internetowy
  • Odpowiedz