Wpis z mikrobloga

25 Olsztyn

Zgłoszenie nr 141 z dnia 2018-01-16 14:54:11

Imię:
Wiek: 25
Miejscowość: Olsztyn
Kim jestem?
Pracuje, studiuje, szkole się w zaciszu swojego domu na programistę 1k :D, ale do tego jeszcze trochę czasu potrzebuję.

Wygląd
181 Brunet, waga zależy od pory roku :D, raczej +/- w normie. Tutaj ważna uwaga - dosyć młodo wyglądam jak na swój wiek, oczywiście piwo mi sprzedają bez dowodu, ale tak uprzedzam :). Styl to raczej połączenie klasycznego nieprzemijalnego ubioru ( taki, że jeżeli spojrzymy na zdjęcia z przed lat to nie będzie się za co wstydzić za to jak się ubierało ). Raczej preferuje t-shirt i dzinsy :D, ale i koszulą nie pogardzę.

Zainteresowania
W sumie dużo by wymieniać, ze względu na mój słomiany zapał wiele rzeczy chce spróbować i się nimi interesować :P. Lubię oglądać filmy w kinie, na dużym ekranie nawet beznadziejny film jest ciut lepszy. Jak jest cieplej to jakiś rower/bieganie, okresowo siłownia ( patrz słomiany zapał ), chciałbym kiedyś robić rendery, grafiki, muzykę, programy, podróżować ( Podróże kulinarne przede wszystkim :D ). Potrafię też ugotować parę rzeczy :).

Czego oczekuję?
Osoby z którą wspólnie można się pośmiać, pomilczeć, a przede wszystkim takiej która ma jakieś inne zainteresowania niż snapchat i facebook.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Cokolwiek byle nie leżeć na plaży przez cały dzień :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
ślub - kiedyś zapewne tak
dzieci - jak wyżej
używki - Wszystko z umiarem. Narkotyki - nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyolsztyn < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - 25 Olsztyn

Zgłoszenie nr 141 z dnia 2018-01-16 14:54:11

Imię: 
Wie...

źródło: comment_h1njYYvQNNP0EdJXLH1Jr1Ev6dsCXugP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz