Wpis z mikrobloga

@Pandemicum: Przyszedł ten moment, że postanowiłem wyjść ze swojej strefy komfortu i zostać bogatym człowiekiem ( ͜͡ʖ ͡€)

Pewnie nie wyjdzie, ale czemu by nie spróbować? Mam konto w banku #revolut, który nie szkaluje #kryptowaluty, ogarnąłem sobie portfel na altcoiny i za pomocą banknotu z naszym Królem polskim Władysławem Jagiełło zamierzam podbić świat kryptofinansjery.

Stąd pytanie - jaka giełda na start dla początkującego? #gdax i #coinbase trochę mnie odstraszają tym, ze trzeba wysłać im zdjęcie swojego dokumentu - w końcu wszędzie w mediach na czele z "niebezpiecznik" i "zaufania trzecia strona" trąbią, żeby tego nie robić. Zależy mi na znalezieniu giełdy, która wymienia prawdziwe waluty na crypto (najlepiej kilka - nie tylko #bitcoin), a jednocześnie jest w miarę bezpieczna i nie ma horrendalnych opłat. Przejrzałem kilka opcji - #kucoin ma jakieś niedorzecznie złe opinie (chodzi mi o mobilną apkę), #binance nie operuje normalnymi walutami, na razie najbardziej ciekawi mnie #kraken. Z czego wy korzystacie? Co w waszym wypadku działa najlepiej?

#inwestycje #altcoin #steemit
  • 9
  • Odpowiedz
@Pandemicum Wiekszosc tutaj to idioci.
Poloniex nie obsluguje fiat czyli normalnych walut.
Wszedzie gdzie sa obslugiwane waluty jest weryfikacja gdyz wymagaja od nich tego regulacje zapobiegajace tworzeniu multikont i praniu pieniedzy. Poczytaj o KYC.
Jak chcesz pogadac o gieldach i jak zrobic przelew to pisz na pw a pomoge i doradze.
  • Odpowiedz