Wpis z mikrobloga

Chwila chwila "futurecoin to gówno" to przecież jest określenie mowy potocznej. Każdy ma prawo do swojej wypowiedzi i opinii gwarantuje to konstytucja. Skąd kancelaria może wiedzieć co osoba pisząca miała na swojej myśli ? Zarówno opinia pozytywna jak i negatywna może być wyrażana i opisywać odczucia osoby do danej firmy lub rzeczy. Mam wrażenie ,że po prostu Pan @Zero przedstawił swoje porównanie bo np może mu się kojarzyć słowo gówno z
  • Odpowiedz
@Zero: @renalum: @aceXgod: @997problem: @frogfoot: @nama: @a-lexis: @nama: @Shibakai: @dailykrypto:

Kolejne znalezisko zrobiłem, ot tak żeby ludzie pamiętali o ostrzeżeniach, jakie wydaje UOKIK przeciwko m.in FutureNet :)
https://www.wykop.pl/link/4115771/uokik-ostrzega-uwaga-na-m-in-futurenet-moze-byc-piramida-finansowa/

Jak ktoś potrafi wołać wszystkich z tego wpisu, bez przepisywania każdego nicku pokolei, to byłoby miło jakbyście zawołali reszte ludzi!
  • Odpowiedz
Uważam, że "futurecoin to gówno". Czekam na pismo wzywające do usunięcia tego wpisu - rzucę tedy do walki mojego adwokata, Pan P. z Warszawy, jeden z najlepszych w PL - jak się wam dobierze do czterech liter to zobaczycie co to znaczy prawdziwy prawnik.
  • Odpowiedz