Wpis z mikrobloga

ANONY #!$%@? POMÓŻCIE!11!!!1!1 Anon lvl 15 here. Co się dziś #!$%@? to nawet john pablo second nie wie. Siedzę teraz w swojej piwnicy, zabarykadowany, pisząc ten post w nadziei, że ktoś może mnie uratować.

Przyszło najgorsze z najgorszych. TO czego każdy porządny i mądry człowiek z 250 iq, który ogląda Ricka i Mortiego, się panicznie bał. Zaraza, która opanowała całą wieś w pare godzin. Apokalipsa, której nawet święty John nie zapowiedział. Inwazja nad inwazjami. Myślicie, że to zombie? #!$%@? tam nie zombie. Uwierzcie żywe trupy byłyby od tego o wiele łągodniejsze. Kosmici? Oooo chciałbym żeby to byli kosmici.

To apokalipsa emoji. DOSŁOWNIE #!$%@? CHODZĄCE CRYING EMOJI. ZARAŻAJĄ #!$%@? LUDZI ROBIĄC DABY RAZEM Z TYMI FIKUŚNYMI #!$%@? ZNAKAMI "OK" NA PALCACH CZY #!$%@? WIE CO TO JEST! #!$%@?!

Na własne oczy widziałem jak moi starzy zamienili się w emoji. Słodki papaju, to był tragiczny widok. Głowa nienaturalnie zrobiła się żółta i okrągła. Leciały łzy. Jakby osoba zarażona chciała wyrazić swoje niewyobrażalne cierpienie. Potem dłonie zmieniały się na te znaki. Gdy podczas przemiany wpatrzyłem się w te okręgi, to wydawało mi się, że widziałem czarną dziure. Pustke, jakby egzystencjalny ból. I te daby. Wwrwrrwr ciarki mnie przechodzą. Nigdy tego nie wymażę z pamięci. Musze jeszczę wam przekazać ważną wiadomość. Mogą was zarazić dabem tylko jeśli dotkną was jedną z rąk, dlatego przypuszczam, że żeby je zabić trzeba im odciąć ręce.

#!$%@? słysze walenie w drzwi. Nie ma czasu. Boję się. Muszę szybko znaleźć jakąś broń. Kolekcjonuje noże, więc może coś sie przyda. Starego mam stolarza co kiedyś mi drewniany mieczyk zrobił to też może da radę. #!$%@? ZROBIŁY DZIURE W ŚCIENIE ŁOKCIEM! ANONY JEŚLI TO PRZEŻYJE KOLEJNY WPIS WLECI JUTRO. #!$%@? RATUNKU!!!!!1111111

#pasta #apokalipsa #emoji #part1opowiadanko
  • 2