Wpis z mikrobloga

Jakie #seriale polecacie na #netflix?
Seriale jakie oglądałam: Game of Thrones, Breaking Bad, Bates Motel, Wentworth, Orange is the new Black, Alias Grace, Riverdale, Shameless, Bez tajemnic, The Crown, Dom z papieru, Sex and the City, Manhunt: Unabomber, Narcos, Mr. Robot, Big Little Lies, Lost, Prison Break, American Horror Story, The Knick, True Detective, 13 Reasons Why, Skins, Black Mirror, Dark, Stranger Things, Trawka.
Próbowałam: Better Call Saul, Californication, Vicings, Sherlock, The End of the Fucking World, Suits, Lucyfer, Rodzina Soprano, Plotkara.. Tyle pamiętam.
Nie znoszę sitcomów.
  • 33
@alpheratz: @darkelf: niestety ale the 100 z sezonu na sezon coraz gorsze, w ostatnich dwóch bezsensownych dialogów i idiotycznych wątków nie brakuje, ale jako całość nadrabia początkiem i klimatem
@darkelf: Obejrzałam kilka odcinków i miałam później do tego wrócić, bo coś tam i nie wróciłam. I teraz mi się nie chcę oglądać od początku, a trochę pamiętam, a trochę nie, nawet nie wiem gdzie skończyłam. :/
@vezer: @alpheratz: @darkelf: a po pierwszym odcinku da się ocenić czy serial się podoba? To nie za bardzo mój klimat, ale nieraz robię test pierwszego odcinka i wtedy decyduję ( ͡