Wpis z mikrobloga

Problemów z DLC do wiedźmina ciąg dalszy.

W skrócie - pobrałem z PS store wiedźmina 3 GOTY, z poziomu ps nie widziało do niego żadnych dlc, pobrałem je poprzez aplikację PS ma telefonie, zainstalowały się, myślałem, że działają... Jednak nie. Zainstalowały się jako dodatki do gwinta ?!?!?! W powiadomieniach było info, że pomyślnie zainstalowano dodatek, więc naciskam X - odpala mi gwinta ( _)

Odinstalowałem gwinta, to teraz są w powiadomieniach jako oczekujące na instalację, jak dam, żeby instalacja się rozpoczęła to jest komunikat - nie znaleziono aplikacji, bo szuka gwinta zamiast wiedźmina... WTF ?!

Ja chcę nowe animacje ciosów kończących

#wiedzmin3 #ps4
  • 16
  • Odpowiedz
@Arthaniel: jesteś pewien, że w grze nie masz dodatków?

z poziomu ps nie widziało do niego żadnych dlc

Może dlatego, że EDYCJA GOTY nie ma DLC do pobrania... bo ma jej już w sobie?
Co konkretnie pobierałeś, te małe dodatki typu skiny, animacje, rynsztunki itd., tak?
A duże?
  • Odpowiedz
  • 0
@Arthaniel dokładnie. Jedynie co znalazłem to ten sam problem występuje również na xboxone. Przeszukałem wszystkie opcje w menu gry jak i podczas gry i nie znalazłem aktywacji dodatków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Farorz dla zasady ( ͡º ͜ʖ͡º) nie wiem jak to jeszcze zrobić, ale spróbuję się z jakimś supportem skontaktować, jeżeli ten problem ma więcej ludzi, to może wyjdzie jakaś łatka.

Chociaż to chociaż tylko cena była zmieniona a nie jakaś inna wersja gry... Nie wiem
  • Odpowiedz