Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się skąd mam tyle gównianych tagów jak #rafatus #rafonix #danielmagical na czarno? Youtube mi przypomniał i zaproponował ten gównofilm wklejony poniżej. Trzeba mieć rigcz na zerowym poziomie wspierając taką patole. #!$%@? ziomek #!$%@? dziewczynę, pluje na nią, a ludzie wysyłają dwa złote. Black Mirror.
P.....n - Zastanawiam się skąd mam tyle gównianych tagów jak #rafatus #rafonix #danie...
  • 10
  • Odpowiedz
@Piesmen: To sami jego widzowie nakręcają tą patologie, najpierw mówią mu żeby strzelił marlene w kask a potem wyzywają go od damskich bokserów. Youtube ogolnie schodzi na psy. Potrafia komus sciagnac film za byle co, a taka patola robi co chce i nawet leje sie na żywo i wyzywa
  • Odpowiedz
@daedalusxd czyli uważasz ze ogladanie alkusa, ktory #!$%@? i wyzywa dziewczyne jest fajne tak? To nie jest donoszenie tylko #!$%@? mnie to ze jest wiele wiecej ciekawszych streamow niz oglądanie jakiegoś rudego kasku i alkusa.
  • Odpowiedz
  • 2
@NowyMireczeek Tylko w tym wypadku nikt na tym nie traci jest to sytuacja win-win My mamy rozrywkę, rafatus kasę a marlenka dom i utrzymanie bo jak nie wiesz to ona jest menagerem tego pijaka i swój procent też dostaje. Bicie to taka gra aktorska pod publikę, od jednego płaskiego nikt nie umarł tym bardziej że dobrze się przy tym bawią I po 20minutach ona chce seksu więc słabe to gadanie z biciem
  • Odpowiedz