Wpis z mikrobloga

Paweł 23 Gdańsk

Zgłoszenie nr 84 z dnia 2018-01-14 23:12:17

Imię: Paweł
Wiek: 23
Miejscowość: Gdańsk
Kim jestem?
Hej, jestem Paweł. Kończę magisterkę na PG, lubię rozmawiać (chyba), jeść ciekawe rzeczy (to na pewno). Pomimo technicznego kierunku mam się za humanistę, lubię ludzi aż poza granice antropocentryzmu: bardziej imponują mi gotyckie katedry niż norweskie fiordy. Może dlatego, że w tych pierwszych widać namysł i pracę, a te drugie to w gruncie rzeczy monumentalny przypadek.
Spokojny ze mnie człowiek, czasem tak ugodowy, że aż apatyczny.

Wygląd
190, raczej chudy, okulary, brunet.

Zainteresowania
Lubię architekturę i historię literatury. Poza tym pełen zestaw współczesnego konsumenta kultury, czyli seriale na Netfliksie, gry komputerowe i memy.
Cenię sobie wiersze Herberta, piosenki Neila Younga i Kaczmarskiego.

Czego oczekuję?
Zainteresowałem się tą akcją, bo ciekawi mnie, jakiego typu dziewczyny tu przesiadują - i są w stanie tu wytrzymać. Swego czasu poznałem paru znajomych, po których można było poznać po paru minutach rozmowy, że zaglądają na Wykop: specyficzne słownictwo, określenia, może nawet sposób bycia. Ale jaka w prawdziwym świecie jest Mirabelka?

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
W Trójmieście studiuję już piąty rok, ale wielu rzeczy jeszcze nie widziałem: przyjemnie byłoby wybrać się do miejsca, które byłoby czymś nowym dla nas obojga. To ekscytujące, odkrywać coś we dwoje. Może spacer po mało uczęszczanym kawałku lasu, albo ciekawa, tematyczna knajpa. Trochę spacerowania i rozmów. Wieczór spokojny, wspólny film albo czytanie. Kolacja przygotowana razem.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci kiedyś. Nie palę, piję od święta.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Paweł 23 Gdańsk

Zgłoszenie nr 84 z dnia 2018-01-14 23:12:17

Imię: ...

źródło: comment_AkL5kcKhumvyDgo0caFHj21EhGIi9roH.jpg

Pobierz
  • 3