Wpis z mikrobloga

@dylankaftan: Osobiście w jednym składzie używam Scream Forstera (jest gównem z dystansu, ale sam na sam broni w dużej ilości), a w drugim IF Perin, obydwaj mają styl "rękawica". Nie są zbyt górnolotni ale poniżej pewnego poziomu nie schodzą i nie ma wstydu w wyższej lidze. W tej edycji chyba De Gea jest najlepszym bramkarzem ale niezbyt mi się widzi wydawać 200k+ na bramkarza xD
@Kashankovsky: no ja używałem De Gea i powiem, że jest najlepszy ale teraz przez zmianę składu nie mogę go tam dać, bo będzie bez zgrania. Na #!$%@? te wszystkie ikony bramkarzy jak i tak De Gea broni najlepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dylankaftan: ja jeszcze nie grałem De Geą, ale testowałem różnych bramkarzy, teraz mam Courtoisa i stwierdzam, że póki co ufam jedynie Fahrmannowi, Ralf w każdym meczu bronił kapitanie, a Courtois zagra jeden niezły mecz, żeby wpuszczać szmaty w kolejnym
@KsiazePodziemia: Zawsze jak gram przeciwko Tybule Kurtuła to jest 50% szansy że strzeli samobója, wielokrotnie miałem tak że moje wrzutki potrafił sobie wbić do bramki, więc jak widzę go na ekranie ładowania to się cieszę xD Najbardziej mnie Begovic przeraża, zawsze mam problem przeciwko niemu i broni jakby miał overall 99, raz wyjął strzał + 3 dobitki z pola karnego, a w mojej drużynie Begovic jak miał 3 obrony przez cały
@Kashankovsky: a mogłem od razu po Twojej odpowiedzi sprzedać tego śmiecia, szalę goryczy przelał mecz, gdzie #!$%@? Alisson bronił lepiej niż ten ręcznik i ostatecznie przegrałem 4:3 gdzie wpuścił między innymi główkę w niego bo rzucił się do dołu XD bramkarz za 50k który broni tylko to co ma obronić, a nawet i to wpuszcza. Ostatnio tyle szmat wpuszczał mi Buffon. Kiedy wystarczy wyciągnąć nogę do strzału po ziemi, ten cymbał