Wpis z mikrobloga

Oglądając dzisiejszego strima naszła mnie pewna refleksja. Czy widzowie jak i część wykopów swoją postawą nie są czasami bardziej upośledzeni od patostrimerów? Nie bronię Grubaska bo cel jego wizyty w tym Bożym mieście i zaproszenie Krzysztofa był oczywisty. Ludzie już wylewają wiadro pomyj na hotel w opiniach google tylko dlatego by dopiec właścicielowi za jego skądinąd dobrą postawę. Gdybym był gościem takiego hotelu a za ścianą po 22 dział się #!$%@? plus interwencja policji to dziękował bym właścicielowi za szybką reakcję i poskromienie burdelu. Druga połowa ludzi tak bardzo głodna tej niskiej rozrywki sama właśnie pozbawiła się zajęcia na reszte wieczoru bo #!$%@? właściciela który to wyłączył Danielowi strima. Może i na strimie burdelu wielkiego nie było ale reakcja hotelu prawidłowa, oby nikt z Was na urlopie w podobnym miejscu nie musiał się nigdy użerać z patologią. Benc
#danielmagical
  • 14
@UlicznyOpryszek81: ja tam jestem zadowolony, tucznik wreszcie poczuł na własnej skórze jak to jest kiedy druga osoba traktuje go jak szmate
jak to szło? "wy macie dyplomy, ja mam pieniądze i wy będziecie pracować po studiach na zmywaku a ja pieniądze będe miał"

Małysz - Twojego poświęcenia nie zapomnimy, chciałes mieć kolege, sprzątałeś urzędniczą gotowałeś im obiady a w zamian słyszałes przy 13 osobach szczekanie psa i teksty daniela "no małysz
@polaczyna: totalnie omijasz meritum tej sprawy, tu nie chodzi o to ze grubego stala sie krzywda, tylko chodzi o to ze wylaczyl streama ktorego ktos chcial obejrzec, jezu, kolejny ktory ma wczute w streama i traktuje grubego jak wroga publicznego nr.1, dobrze ci radze, zastanow sie nad soba

gosciu zalozyl konto na wykopie tylko po to zeby komentowac streamy, wielki fan ale jednak nie, no NIE WIERZE XD