Wpis z mikrobloga

Mireczki mam dwa pytania. Chciałbym w końcu coś kupić od majfrendów z gearbest i padło na tevo tornado. Chciałbym możliwie tanio i bezpiecznie zamówić towar. Mam konto w USD bez karty, konto #paypal i ustawioną jedyną walutę na nim w USD. Czy PayPal przy wpłacie nie zrobi mi czasem podwójnego przewalutowania, jak wynika z opisu przy opcjach wpłat?
Druga sprawa to sama drukarka. Miał ktoś może styczność z creality cr-10 i tevo tornado? Na plus dla tornado przemawia stół grany prądem przemiennym, na minus "salmon skin", choć jest sprzęt żeby to wygładzić. Creality cr-10 z kolei ma stół grany i bywa dostępna w EU praktycznie od ręki w podobnej cenie. Co polecacie?
#pytanie #pytaniedoeksperta #gearbest #druk3d
  • 7
Mam konto w USD bez karty, konto #paypal i ustawioną jedyną walutę na nim w USD. Czy PayPal przy wpłacie nie zrobi mi czasem podwójnego przewalutowania, jak wynika z opisu przy opcjach wpłat?


@arctix: Nie zapłacisz przez PayPala w USD z konta w USD bez karty.
@Zrzyck: Wg relacji ludzi dużo szybciej się nagrzewa niż cr10 i zapewne zapotrzebowanie na prąd będzie trochę mniejsze z racji że nie ma strat jak przy zamianie na DC.
@arctix: CR 10 ma DC że względu na bezpieczeństwo porażenia prądem, przynajmniej tak odpowiedzieli jak zapytał ich użytkownIk RCLifeOn(ostatni filmik z porównaniem wszystkich jego drukarek) . Na CR 10 jak dobrze zrobisz izolację od spodu to też w miarę szybko podgrzewa