Wpis z mikrobloga

Operowanie na giełdzie trudniejsze do zrealizowania niż napad na bank ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta giełda to jakiś żart na arenie międzynarodowej. Aktualnie robię zestawienie wszystkich największych i najlepszych giełd i trafiłem na takiego kwiatka. Co się pośmiałem z formalizmu to moje. Oczywiście EXMO poszło do kosza w moim zestawieniu.

A dalej przeczytamy, że czasem trzeba wysłać próbkę kału, żeby sprawdzić czy czasem nie jesteś koniem.
Taka giełda, nie ma prawa się rozwijać. Nikt nie będzie latać do notariuszy, żeby zweryfikować się na jakiejś podrzędnej giełdzie :)

#bitcoin #btc #kryptowaluty #melomanpisze <<<<<---- Na marginesie, to uznałem że założę swój tag, więc czujcie się zaproszeni!
MelomanBTC - Operowanie na giełdzie trudniejsze do zrealizowania niż napad na bank ( ...

źródło: comment_CpHud77e29LO18pYxdqAMaH3dtRfhv0A.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: może jestem uprzedzony, ale ja bym nie przelał nigdy BTC na ukraińską giełdę, jaka by nie była ;) Z tego samego względu nie używam Liqui, mimo że mają parę ciekawych pozycji
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Nie znajdę tego na komórce, a mam zablokowanego twittera w robocie, ale ostatnio krążył ciekawy kwiatek z którejś z popularniejszych giełd... Binance? Raczej nie, bo to Chiny. Coinbase? W każdym razie chcieli screenów konta, przelewów, screenów kont z innych giełd, z których przesyłano, ogółem pełen wywiad, mokry sen skarbówki.
  • Odpowiedz