Wpis z mikrobloga

Moja wersja zdarzeń co do legendarnego streama kłamliwego filmiku który dodał rafonix i jednocześnie wiadomość do niego (sorrki za błędy ale pisze to. o. 5:50 i jestem troche zmęczony) zgadzasz się z poniższym tekstem daj PLUSA

ty już byłeś przedtem pokłucony z kingą ona miała już spakowane kartony przed tym całym streamem a na filmiku który dodałeś twierdzisz że gdyby nie adam byłbyś dzisiaj z nią razem twoim zdaniem adam powinien powiedzieć tobie że Kinga płaczę zanim weszedł do tego pokoju ale moim zdaniem on znał cię na tyle dobrze że wiedział że powesz coś w stylu.. mam w nią #!$%@?,, niech #!$%@?.,, niech płacze,, ty byłeś proszę pod wpływem alkocholu a poztym kinga się już wyprowadzała więc byłeś dodatkowo zły o to i chciałeś pokazać swoje ja że ci nie zależy więc to jest niemal pewne że byś tak zareagował a po zatym niejednokrotnie okazywałes kindze brak szacunku po tym jak się ostatnio rozstaliście mówiąc właśnie podobne teksty jak te wyżej że masz w nią #!$%@? i cię nie obchodzi tak było.. a po 2 skoro Adam to twój przyjaciel powinieneś mieć zaufanie i szacunek do niego a ty co pokazałeś zwykłą patole każdy kto zna Adama i wydział chodź jednego streama wie że Adam chciał dla ciebie jak najlepiej i ci pomóc nawet na ostatmim waszym streamie gdy już jechałeś po kindze mówił żebyś wyłączył streama i przestał tak mówić bo będziesz tego żałował ale ty nie posłuchałeś się twoim zdaniem,,Borowika,, i co później zrobiłeś ? straciłeś kobietę i najlepszego przyjaciela ot cała prawda pozdro( ͡° ͜ʖ ͡°).**

#rafonix
#patostreamy
#danielmagical
  • 8
  • Odpowiedz
  • 4
@dzosuaa spoko rafonix czyta wykop prędzej zauważy moje przesłanie tutaj jak na facebooku spośród tysięcy wiadomość ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@ZielonaPomaranczkaWBordo nie uważam że coś to zmieni jest o poprostu moja prawdziwa wersja zdarzeń (co podkreśliłem u góry) na kłamliwy film rafona TO JA nie rozumiem ludzi którzy dają się manipulować i wierzą we wszystko co pan. R ( ͡º ͜ʖ͡º) im Powie. ja napisałem jak było naprawdę ale i tak ludzie uwierzą jemu nie ważne co by zrobił i powiedział ( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@RRandomus: jakim trzeba byc zjeben zeby chciało się konus pisać tyle linijek tekstu. #!$%@? ziom zajmij sie swoim życiem a patologicznych strimerow traktuj jak rozrywkę a nie #!$%@? wkrecasz się jakbys mieszkal z nimi
  • Odpowiedz
  • 4
@Rkschuwdu ahhh ja miałem wogole nic nie pisać te konto na wykopie specialnie założyłem żeby dodać ten post poprostu #!$%@? mnie strzelił jak zobaczyłem jak kłamie i w #!$%@? robi #chudyoszust swoich widzów a oni wszystko łykają jak młode pelikany Hahahha nawet mi was nie żal. nie warto nic pisać czy tłumaczyć dajcie się dalej ruchać taka wasza natura ELLO
  • Odpowiedz