Wpis z mikrobloga

dobry, ponieważ nie mam aktualnie dużo czasu, przejde odrazu do rzeczy.
Proponuje litecoina.
Dlaczego litecoina? Ponieważ :
A) aktualnie jest w dołku do jego ATH
B) Od jednego dnia się odbija, aktualnie leci boczniakiem. Sytuacja jest jak dla mnie baaaardzo podobna do tej z 08/12/17, pierwsza pompa zwiastuje w jego przypadku następną.
C) C jak Co najważniejsze - Litecoin zawsze pozytywnie reagował na bitcoina. Aktualnie bitcoin zaczyna #!$%@?ć w parabole, więc jak sieć znowu osiągnie niebotyczne rozmiary unconfirmed transactions, bardzo prawdopodobne że litek zacznie rosnąć do bajtkoina = win/win.

popatrzcie sobie na wykresy tak do 2 miesięcy wstecz, i zostawcie mi tutaj swoje opinie. Dodatkowym smaczkiem jest to, że Charlie ostatnio coś tam robi w sprawie tx fee, https://twitter.com/SatoshiLite?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor. Pomyślcie przez pół sekundy - Co stanie się z jedną z najpopularniejszych kryptowalut, jeżeli naprawde uda mu się zmniejszyć opłaty do 100 razy, na jednej z najpopularniejszych kryptowalut?

imho jedna z łatwiejszych opcji do wywróżenia, czas tego calla to jakiś tydzień, łatwe kilkadziesiąt procent, oraz mała realna szansa na strate, bo litecoin bardzo dobrze trzymał do tej pory wartość.

pozdrawiam.
#wypokpompy
  • 3