Wpis z mikrobloga

My #ps4 już grzeje pewnie pudełko na magazynie poczty #ekspres #paczka24 #swietotrzechkroli, ale niech będzie - mam do.was pytanie bo ostatnio pamiętam czasy #psx i #ps2.
1. Jaka wyścigówke polecacie na to wydanie platformy.
2. Jak jest z tym Gran Tutismo Sport - tryb kariery - pogram dłużej jak 4 godziny??
3. Czy żeby grać online z innymi graczami potrzebuje tego konta płatnego czy jak to tam się nazywa.
  • 19
@Segr3gator przy gran turismo 1 i 2 potrafiłem spędzać 5godzin dziennie i nie mogłem się oderwać.

dlatego interesuje mnie jak to w nowym SPORT - jest w co pograć czy niema - recenzje są różnego typu.
tryb kariery - pogram dłużej jak 4 godziny??


@aeber: Zabawy na jeden wieczór. Daj sobie spokój z tym Kał Turismo Szprot, syf taki że szkoda gadać - archaiczna zręcznościówka z drewnianą fizyką w której jeździ się niezniszczalnymi pudełkami brzmiącymi jak odkurzacz.

Ale jest na wykopie jeden opóźniony i niewidomy mirek z problemami neurologicznymi, który lubi jeździć autobusem i który lubi w to grać i pewnie zaraz tu przyjdzie.
@RzecznikWykopu: Ty sam jesteś jeden wieczór.

@aeber: Jest dosyć sporo ścigania, zaczynając od licencji i wyzwań i kończąc na karierze i online. Ogólnie polecam jednak kupić GT na płycie, jakby Ci nie podeszlo to zawsze możesz sprzedać. A jak chcesz grę która z jazdą samochodem niewiele ma wspólnego to @duzeelobenc: wypisal listę syfu.
@aeber: Nie wiem, jeszcze nie przeszedłem kampanii, dopiero skończyłem licencje i wyzwania. cygan który tutaj się wypowiada jeździ tylko na jednej trasie na której może odbijać się od band bo nie potrafi inaczej jeździć dlatego jego ulubionymi grami są forzy i inne gówna z milionem wspomagaczy żeby ktoś kto nigdy w rękach kierownicy nie miał jak on mógł sobie dać w grze radę
@Robert_K no, gran turismo ma też dobre strony Ale też i nie chcę sentymentalnego pudełka na regale postawić po 2tygodniach - do tego opłacanego żeby pograć - jakbym chciał opłacać to bym zamontował w pokoju automat na monety.
a.....r - @Robert_K no, gran turismo ma też dobre strony Ale też i nie chcę sentyment...