Wpis z mikrobloga

@Wynven: Ja bym nie kupował teraz będąc na początku inwestycji. IOTA ma sie pojawić na jakiejś polskiej giełdzie. Cena taka sama jak z wypiekami na twarzy kupowałem 3 tyg temu. Pewnie jeszcze spadnie. W zasadzie to IOTA była jedną z najgorszych inwestycji z top 20 walut w przeciągu ostatniego miesiąca.
Kupując na polskiej giełdzie nie będziesz stratny na przelaniu ETH czy LTC a dodatkowo będziesz miał spokój z urzędem skarbowym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ambrose ile masz? Czemu chcesz sprzedać?

@buddookan iot dopiero raczkuje, chciałem kupić z myślą żeby trzymać przez > rok, myślisz że to bez sensu? Myślę że jak iot się rozwinie, jakaś firma w jakimś produkcie użyje iota to wtedy cena wywinduje.
  • Odpowiedz
ale który z nich warto wybrać?


@Wynven: Też nie wiem. Ja korzystam tylko z Bitfinex i trochę z binance. Poza tym KuCoin i tyle. Poczytaj opinie o giełdach, pooglądaj czy Ci się layout podoba, czy jest intuicyjny. Jak wygląda rejestracja, itp. Patrz gdzie są większe obroty i wybierz którąś.
  • Odpowiedz
@Wynven: Ja nie powiedziałem że kupno IOTY jest złym pomysłem. Sam zostawiam to co mam do emerytury.
Mówię tylko że poczekałbym z kupnem aż wejdzie na polską giełdę https://coinbe.net/
Raczej nie ma sie co spodziewać jakiś gigantycznych wzrostów w tym miesiącu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@buddookan może masz rację, nie ma co w tej chwili inwestować, kilka tygodni mnie nie zbawi, dzięki.

Myślałem, że warto zainwestować jakoś niewiele, z 1000-2000pln w iota i monero, żeby sobie leżały przez 1-3 lat. Jak stracę wszystko to mała strata, ale wydaje mi się że może być spory boom.
  • Odpowiedz
@Wynven: Z mojego doświadczenia - to Ci powiem - nie słuchaj innych . Rób jak uważasz. Ja juz mam piątkowy wieczór z bólem i jestem po paru drinkach. Gdybym się nie słuchał innych to dziś miałbym już na dobre auto. Miałem inwestować w Ripple i TRON a poszedłem prawie allin w IOTA które prawie nie drgnęło od zakupu.
  • Odpowiedz