Wpis z mikrobloga

#pokemongo jak nazywacie swoje kieszonkowepotwory? Nie mogę się zdecydować co jest najważniejsze w nazwie...
Póki co daję IV% Att Def Sta Level
Dobrze, bo wiem, którego poka mogę jeszcze powerupować, ale za każdym powerupem muszę zmieniać jego nazwę :D
  • 20
  • Odpowiedz
@Soczi: Ja nie daję IV bo po co skoro jest A/D/S. U mnie nazywają się A/D/S hp szybki atak/ladowany atak, a jak jest 100% to dodaję ! z przodu.
  • Odpowiedz
@Soczi: > tylko ktoś będzie trochę dłużej klepać.

chodzi ci o IV? jeśli tak, to różnica czasu klepania poka 15/15/15 i 0/0/0 jest pomijalna.
Do tego dochodzi fakt, że jak mam poka nazwanego albo go trzymam to ma rozsądne IV i nie ma żadnego IV gorszego niż 10 (są wyjątki ofc). Do tego spadek motywacji.
Wychodzi na to, że jeden #!$%@? co wrzucasz do gymu, szkoda sobie tym zawracać głowę
  • Odpowiedz
@Soczi: Fast/Charge IV
Przy czym movesety piszę jedną lub dwiema dużymi literami [zależy od nazwy], przez co muszę uważać, bo np. Solar Beam i Sludge Bomb będą miały te same literki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykłady:
Infestation/Megahorn 89
I/M 89

Acid/Solar Beam 82
A/SB 82

Fire Fang/Crunch 97
FF/C 97
  • Odpowiedz
Solar Beam i Sludge Bomb będą miały te same literki

@Scooterek: Można dodawać typ ataku (znaczki) przed nazwą ataku... tak też zrobiłem ()
@boa_dupczyciel: ja to i tak mam średniawki więc też pominąłem tę informację ;)
  • Odpowiedz
@Scooterek: wiesz, że używając Calcy IV, po przeskanowaniu kopiuje takie informacje jak ustawisz sobie na schemacie. Później tylko nazywanie poka i wklejasz. Dlatego przesiadłem się z GO IV na Calcy IV, bo do tej pory robiłem to ręcznie i schodziło dużo czasu.
  • Odpowiedz