Wpis z mikrobloga

#policja #bekaztransa #gownowpis to będzie dobry dzień. Dostałem 300 zł i 6pkt za przekroczenie o 35kmh. Dozwolona prędkość 60 a pan milicjant mi pokazuje że na jego super radarze mu pokazało 95kmh. Niestety jest to nie możliwe bo jadąc ciężarówka jest kaganiec na 90kmh, a jechałem ok 85kmh. Oczywiście mandat przyjąłem bo nie będę się szlajal po sondowych #!$%@? bo tak czy siak mandat by był. Mówię milicjantowi że mu mogę pokazać tarczke na której jest wyraźnie pokazana prędkość w danym momencie, to Pan milicjant oczywiście powiedział że jego nie obchodzą takie wskazania, a interesuje go to co mu pokazuje ten jego radarek. #!$%@? mnie takie bezczelne zawyzanie prędkości przez te łajzy.
  • 13
@warlockuss: zeznania by były ze przekroczyłeś o 35, choć fizycznie nie jest to możliwe ze względu na kaganiec. Złapali na suszarkę czy jechali za Tobą? Jeśli to drugie to poszukaj znaleziska, ktore było niedawno na głównej na temat wyroku sądu na który mogłeś się powołać przy rozprawie
@MrPickles na suszarkę. Temu mandat wziąłem bo raz ze się spieszylem. Dwa myślałem że jak przekroczenie to i tak będzie mandat. Trzy za czas spędzony na rozprawach stracę pewnie jeden dzień a to dobra dniowka, cztery. Nerwy i #!$%@? się, słaba znajomość prawa
@warlockuss jestes frajer zes nie odrzucił i nie poszedł do sądu, to placisz a i tak pojdziesz do sądu, tyle ze juz jako oskarżony - oprócz mandatu za prędkość sprawa karna za zdjęcie kaganca i magnes na taho, no bo skoro jest dowod w sensie pomiaru z radaru i ty sie przyznales przyjmując mandat ze tyle jechałeś (a taho rejestrowało mniej) to sprawa prosta...