Wpis z mikrobloga

  • 46
Wracamy do sprawy #rozowypasek z imprezy w Świerklanach...

1. Dziewczyna lezy w szpitalu
2. Sprawa jest na policji
2.1 Tutaj przypal ma ona jak i osoby ktore tam byly pelnoletnie oraz osoby ktore POSIADAJA lub podejmuja probe POSIADANIA materialow ktore zostaly utworzone przy jej "zabawie"

Dlatego prosze wszystkie stulejki o zastanowienie sie czy warto miec taki filmik lub chociaz zdjecie na telefonie fb lub co tam macie, oraz czekam na odpowiedz administracji serwisu wykop.pl na mojego maila w ktorym zawarlem ponad 50 kont ktore probowaly uzyskac te materialy, wszystkie te konta zostana zgloszone na policje *post nie istnieje juz lecz sa z niego screeny, filmik oraz archiwum*...

#rybnik #swierklany

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)
  • 342
  • Odpowiedz
via Android
  • 68
@uszaty1234 a odswiezam ten temat tylko dlatego ze wiele razy moja 3 lata mlodsza rozowa byla napastowana na imprezach kiedy tylko wyszedlem do wc lub po piwo dla mnie, zawsze prawie sie konczylo na bojce a nastepnie albo typek znikal albo jeszcze chcial cos pyskowac i sie konczylo na komisariacie u zeznaniach o probie gwaltu... nie nawidze takiego typu ludzi... ktorzy wykorzystaja najmniejsza slabosc ludzi, tu wykorzystali pijana dziewczyne ok ale mam
  • Odpowiedz
@Xeni323 jak ktoś jest takim lamusem, że sam nie da rady wyrwać dziewczyny na imprezie, to wykorzystuje tą, którą wyrwał bardziej wygadany kumpel i opił ją. Znam dużo takich ziomków siedzących w loży i klepiących po dupie dziewczynę kumpla ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Xeni323 czy ja dobrze rozumiem? 1. Idź na imprezę
2. Jakaś malolata upija się i robi cziki puki z jakimś randomem
3. Później robi innym randomom palke
3,75. Jakieś randomy obmacuja ja
4. Reszta to nagrywa i wrzuca w internet
5. Na końcu ty masz pszypau bo tam byłeś?
Co za #!$%@? akcja
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@uszaty1234 no tak, to akurat racja chociaz ja nie mam potrzeby wyrywania laski na noc :) ale idac tokiem rozumowania faceta to jest laksa-zabawka pobawic sie i zostawic i uciac calkowicie kontakt nic nie wspominac
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@paruweczka zostanie powolany specjalny prokurator ktory oszacuje czy jesli ktos by zareagowal z osob obecnych tam to czy by do trgo doszlo, wyjdzie ze nie doszlo by wiec wszyscy z gory na dol maja #!$%@?
  • Odpowiedz