Wpis z mikrobloga

  • 46
Wracamy do sprawy #rozowypasek z imprezy w Świerklanach...

1. Dziewczyna lezy w szpitalu
2. Sprawa jest na policji
2.1 Tutaj przypal ma ona jak i osoby ktore tam byly pelnoletnie oraz osoby ktore POSIADAJA lub podejmuja probe POSIADANIA materialow ktore zostaly utworzone przy jej "zabawie"

Dlatego prosze wszystkie stulejki o zastanowienie sie czy warto miec taki filmik lub chociaz zdjecie na telefonie fb lub co tam macie, oraz czekam na odpowiedz administracji serwisu wykop.pl na mojego maila w ktorym zawarlem ponad 50 kont ktore probowaly uzyskac te materialy, wszystkie te konta zostana zgloszone na policje *post nie istnieje juz lecz sa z niego screeny, filmik oraz archiwum*...

#rybnik #swierklany

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)
  • 342
  • Odpowiedz
@Xeni323: ty sie dobrze czujesz? Jesli bylem tam, patrzylem np. jak koles posuwa malolate, pilem piwo i jadlem chipsy, nie nagrywalem, nie pomagalem, zupelnie nic nie robilem, to niby mam poniesc odpowiedzialnosc karna?
Wez #!$%@? juz stad, jak skonczysz 18, pojdziesz na prawo, to baw sie w prawnika, bo teraz #!$%@? od rzeczy.
  • Odpowiedz
@uszaty1234: nie wiem co ty za kluby odwiedzasz.Tylko raz widziałem jak laska robi lache w kiblu więc trochę nietrafiona opinia, że "w każdym większym klubie tak jest". Istnieją dwie możliwości albo kłamiesz albo to były jakieś patologiczne speluny bo w innym wypadku, ochrona by #!$%@?ła takie towarzystwo od razu za drzwi.
  • Odpowiedz
@Xeni323: @przesympatyczny_pan: Wydam więc niezawisły wyrok w tej sprawie (czyt. Opinie) - obaj zachowujecie się jak dzieci ;)

Choć to co przesympatyczny pisze to prawda. Xeni swoim postępowaniem naraził ludzi na grube problemy, koszta i masę zużytego czasu w sprawie o pietruszkę. Nikt za to nie pójdzie do więzienia, max to utrata sprzętu komputerowego i jakaś grzywna - wpisu na listę przestępców seksualnych nie będzie ;]. Szkodliwość społeczna
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Grzabek kolego myslisz ze chcialoby mi sie z telefonu pisac maile do moderacji wykopu? Zrobilem ten post zeby zobaczec ile naiwnych osob sie znajdzie znowu :) ja na sumieniu niemam nic wiec nawet telefonu mi nie moga skonfiskowac poniewaz MUSZA MIEC TWARDE POWODY
  • Odpowiedz