Wpis z mikrobloga

Szanowni koledzy! Proszę o radę. Chciałbym kupić sobie monitor do oglądania seriali i czasami do jakiegoś kodzenia. Nie mam dużych wymagań. Wystarczy, żeby miał wejście HDMI i przekątną między 22" a 24". Może być na raty, może być używany, byleby nie wpieprzyć się na minę i nie wydać więcej niż 500 cebulionów. Nie wiem jakie marki są teraz godne uwagi. A może i nie są bo wszystko jest na jedno kopyto.

#monitor #komputery
  • 4
@leszkuuu: Od 4 miesięcy korzystam z używanego poleasingowego Dell'a P2314H - klasyka gatunku. Matowa matryca IPS (!!!), solidna podstawa z pivotem, gwarancja 12 miesięcy. W głównej mierze zagrał renomowany sklep - https://amso.pl/ . Solidna dostawa poniżej 48h Kraków/Gdańsk. Używam do kodzenia + net, bez multimediów - co najwyżej coś na YouTube. FHD na 23" bardzo adekwatne. Minus za brak HDMI - wleciała przejściówka z DVI.
Pobierz Meindl - @leszkuuu: Od 4 miesięcy korzystam z używanego poleasingowego Dell'a P2314H ...
źródło: comment_PoKDXJIh0MwAy26v0wip9RylBxVcnvGI.jpg
@leszkuuu: jakby nie patrzeć to za monitor warto wybulić jednak większe pieniądze, bo siedząc przed komputerem korzysta się z tego cały czas, dell p2414h to trochę lepszy i poprawiony 2314h, a osobiście do kodzenia bym się zastanowił nad dellem u2412m
@Jurigag: Słuszna uwaga aczkolwiek nie przywiązuje do tego tak istotnej wagi. Do kompa siadam zawsze w okularach z filtrem, używam też fluxa. Nie mam problemów z oczami prócz normalnej wady wzroku.