Wpis z mikrobloga

Czyżby nadszedł czas na pogromcę #xiaomi?

Letv LeRee Le 3 wraz ze swoim wcześniejszym bliźniakiem LeEco Coolpad Cool1 rzucają rękawicę potentatowi średniaków w Azji. Nie jestem jedyną osobą na tagu, które narzekają na politykę Xiaomi (pozdrowienia dla @widmo82 i @PurpleHaze), gdyż nowe modele znowu dostały energooszczędny Snapdragon 625, a kontynuacja serii Note także 435. Oczywiście seria Mi ma swojego snapa 835 (no może poza Mi Note 3), ale to średni segment jest nadal maszyną napędową chińskiego producenta.
Co można dostać ciekawego od marki LeTV? Snapdragon 652, ekran 5,5 cala Full HD Amoled, 3GB RAM, podwójny tylni aparat 13Mpix (Sony IMX258), przedni 8 Mpix. Do tego dual Sim, pasmo B20 i port 3,5mm. Brakuje tylko rozszerzenia pamięci kartą micro SD, bo 32GB może być trochę mało. Specyfikacja godna polecenia i to wszystko można mieć już za 129$ na #banggood
Czy wieszczę koniec Xiaomi? Oczywiście nie, ale konkurencja dostrzega zadyszkę potentata, który skupił się teraz na Mi6 (plus Mi Mix 2) i tańszych telefonach z serii Redmi czy Redmi Note 4. Teraz LeTV idzie krok naprzód, zaraz uczyni to Oukitel, Bluboo, Cubot, Leagoo i wielu innych, lecz historia Nokii też pokazała, że zatrzymanie się w miejscu może firmę dużo kosztować. W lutym konferencja Xiaomi z nowymi modelami - zapowiedziany na razie Mi7 na Snapie 845, a i pewnie coś innego się pojawi, jak Mi6 Plus, ale minie trochę czasu, zanim wejdą do produkcji.
Wiele osób już teraz oficjalnie ogłasza, że to ich ostatni Xiaomi i następny będzie prawdopodobnie Huawei, który w Polsce radzi sobie całkiem dobrze.

Linki bezpośrednie:

rybakfischermann - Czyżby nadszedł czas na pogromcę #xiaomi? 

Letv LeRee Le 3 wraz...

źródło: comment_qD7eK7LY7cavA4CQOy2r2EFH0BG2xTkm.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Ja bardzo żałuję kupna mi6 porażka brak pasma bardzo rozwiniętego u nas B20 ( ͡° ʖ̯ ͡°) W centrum miasta mam transmisje danych na H+... zamiast na LTE. Niby tmobile ma dobry zasięg LTE ale na B20 wszystko u nas jest.
  • Odpowiedz
Aha i dodam że co kilka dni muszę resetować ten gówniany mi6 bo mu #!$%@? i w ciągu nocy zjada 60% baterie... Na miu8 tak było i na miu9 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NienawidzeWymyslacNickow: no to nie jest jakoś bardziej wydajny od cool1. na kimovil różnica 10000 punktów w antutu, a w cool1 jest ponadto większa bateria, świetny aparat (nie wiem jak w s3, ale porównywałem z moim redmi 4x). Za to ceną s3 wymiatał, bo chyba poniżej 100$ chodził, aczkolwiek cool1 4/32 za 120$ to też nie dużo:)
  • Odpowiedz
jeszce cos... w LeTV przewaznie doswiadczymy lepszego aparatu niż w Xiaomi a to jak wielu wie... bolączka tej markiw wieeelu modelach
  • Odpowiedz