Wpis z mikrobloga

@sseruss: To jest Global Expres, jest to list zwykły zagraniczny ze śledzeniem, jak się nie mieści do skrzynki to awizo (NIE MA PRÓBY DORĘCZENIA !!!!) , list musi być wrzucony do skrzynki lub awizowany 1. dnia od przyjścia z WER, ma on pełne śledzenie , tak jak paczki . W przypadku gdy nie jest awizowany/wrzucony do skrzynki to poczta polska nie dostanie $$$ za ten list od Chińskiej Poczty. Global Expres
@sseruss: Idziesz na pocztę, to jest traktowane jak list zwykły - jeżeli nie mieści się do skrzynki (lub nie ma np dostępu do skrzynki itp)
" przesyłka GLOBAL Expres – pocztową przesyłkę nierejestrowaną"

Powiem Ci, że do listopada 2017 ja osobiście miałem do doręczenia może 2 takie listy (przez cały rok), a po podpisaniu umowy między Pocztą Polską, a China Post to zwykłych z chin lub polecony nie ma za dużo,
@sseruss: Ja miałem przypadek, że w trackingu pojawiło się awizowanie przesyłki, a żadnego awiza nie dostałem.
Wybrałem się na pocztę, gdzie starano się mi wyjaśnić, że przesyłka nie istnieje. Po godzinie szukania jednak się znalazła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sseruss: Ale też wiesz doskonale, że PP podejmuje tylko jedną (o ile ją podejmuje) próbę doręczenia, a potem trzyma u siebie i czeka, aż przyjdziesz. Wredne to, bo masz rację, że opłacamy coś innego, ale takie jest życie... ;(