Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie co sie dzieje w Berlinie w Sylwestra, szczególnie Ci, którzy narzekaja na naszych polskich Sebixów/Januszy strzelajacych petardami. Dzicz #!$%@?. #!$%@?ąc już od tego o czym jest to wideo. Ale zachód taki fajny
postępowy a w Polsce jak w lesie...( _)
Szczególnie początek i koniec nagrania, jak na wojnie

https://youtu.be/xheClMpJaXs

#graffiti #niemcy #polska
  • 13
  • Odpowiedz
@casual_ck: szczerze? nie widze tutaj nic specjalnie dziwnego czego nie moznaby bylo zobaczyc na przyklad w polsce... :/
w polsce jest pełno pociagów które są pomalowane.. ba! kiedys nawet była (moze jest nadal?) typowo skejtowa gazeta "slizg" gdzie chyba na ostaniej stronie czytelnicy mogli zamieszczac zdjecia tego jak zdewastowali czyjes mienie prywatne lub publiczne ;)))) byl nawet plebiscyt która wrzuta fajniesza ;)
i to mozna bylo kupic w noemalnym kiosku
  • Odpowiedz
@patchupdate: nie do konca... w niemczech odkad pamietam jest bardzo duzo turków... ogromna ilosc kurdów! i to nie jest do konca tak, ze ciapaci pojawili sie nagle w 2015 roku ;)

@casual_ck: tak ciezko poczytac o statystykach kryminalnych w polsce? malo to jest burd, zamieszek, rozbojów, napadów, gwałtow i morderstw w polsce? bo jakos nie wydaje mi sie, zeby byy to jednostkowe przypadki :D
cchesz ciekawe info
  • Odpowiedz
  • 0
@skitteles ale mi nie chodzi o zabójstwa, pobicia, rozboje etc. tylko o ten meksyk na ulicach Berlina w sylwestra, no nie oszukujmy się ale u nas takiej dziczy nie ma typu na&@*nie fajerwerkami we wszystko i wszystkich. Dla mnie to nie jest normalne po prostu i wygląda na konkret patologie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@casual_ck Ale serio ja takich widoków nie doświadczyłam... w Polsce też jest kilka patologicznych dzielnic w większych miastach ale to nie znaczy że wszędzie tak jest.
Z resztą nie raz widziałam co się #!$%@? na polskiej wsi... niestety pod tym względem bliżej Polakom na wschód niz ku zachodowi... I nie jest to komplement.
Ale jak tam sobie chcesz. Nie moje powołanie żeby Cię przekonywać :P
  • Odpowiedz