Wpis z mikrobloga

Oglądałem dużo seriali. Family Guy, Simpsonowie. Potem odkryłem South Park w którym się zakochałem. Słabe ostatnie sezony uratował świetny Rick and Morty. Potem błąkałem się po naprawdę dobrych kreskówkach jak Archer czy BoJack Horseman, ale to nie było to.
Lecz potem odkopałem to:
Drawn Together.
Ta bajka jest super, skradła mi serce. Nie spodziewałem się, że coś może jechać bardziej po bandzie niż South Park.
Przypomina mi to właśnie SP z najlepszych lat.
Do tego świetnie napisane postaci. Każda jest bardzo wyrazista i chyba nigdy w serialu nie miałem takiej sytuacji w której każdą postać uwielbiałem, teraz tak jest.
Kto tęskni za Family Guy, South Park, Rick and Morty polecam Drawn Together, zdecydowanie warto.
Obejrzałem dopiero 1 sezon, właśnie biorę się za 2. Szkoda, że jest tylko 3. Mam nadzieję, że utrzyma formę do końca.

P.S SP miał problemy z żartami o muzułmanach i islamie i za to chcieli im zdejmować odcinki z wizji. Jestem w szoku bo w Drawn Together o wiele gorsze i mocniejsze rzeczy przeszły.
#przerysowani #seriale #kreskowki #czarnyhumor
vardum97 - Oglądałem dużo seriali. Family Guy, Simpsonowie. Potem odkryłem South Park...

źródło: comment_mQZ7hM4BQzuxsQoWLH6apOa9qVvdNeIn.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: https://gomovies.tech/gomovies
świetna strona, prawie wszystkie słynniejsze seriale, mnóstwo filmów, nawet najnowsze, Np można już Blade Runner obejrzeć 2049 w hd i prawie wszystko to (noo głównie w filmach) z napisami angielskimi.
Więc to może być minus dla osób nie znających angielskiego. Ale jeśli chce się czerpać największą przyjemność z seriali komediowych to trzeba oglądać w oryginale. Lektor psuje mnóstwo żartów.
  • Odpowiedz