Wpis z mikrobloga

O jeżu, jak mnie nieustannie bawi to oburzenie ludków "O BOŻE, JAK TAK MOŻNA KOBIETY TRAKTOWAĆ???!!!" i wiele innych. Wyobraźcie sobie, że ta Kinia była z nim pewnie z 2 lata czy ile tam, ona go doskonale znała i wiedziała, jaki jest. Sama go wybrała z całym dobrodziejstwem inwentarza. Jakby chciała takich szlachetnych ludków-dżentelmenów jak wy, to by sobie wybrała was, ale to - co widać gołym okiem - dziewczyna z cyklu "łobuz kocha najmocniej", więc doskonale wiedziała, na co się pisze. Na pocieszenie może podetrzeć łzy ostatnimi banknotami, jakie spłynęły z bankomatu i wziąć sobie Zakolskiego, który takimi tekstami na pewno nie będzie sypał.
#danielmagical #rafonix #patostreamy
  • 17
@Kalesonek: Minus dla Ciebie, że nie chcesz się podzielić z młodzieńcem swoją wiedzą i chowasz ją tylko dla siebie.

A teraz na poważnie: jeśli dobrze kojarzę - poznali się przez internet, ona była w roli widza, jeśli się nie mylę. Nie oglądałem tego, ale po raz kolejny - jeśli się nie mylę, to na ten okres przypada najbardziej patologiczna działalność Walikonixa. Powtórzę więc: doskonale wie, z czym się je ten interes.
@Kalesonek: Dobrze, to umówmy się, że jak już dorosnę, to sądzę, że mimo wszystko uda mi się uniknąć nieracjonalnych miłostek. Bo Ty przedstawiasz to jako coś, czego nie da się uniknąć, co jest dla mnie śmieszne. Zdajesz sobie sprawę, że zazwyczaj ludzie na poziomie wiążą się z ludźmi na poziomie, a Karyny z Sebixami, rzadko kiedy następuje mieszanka. Ale może jestem za młody i dowiem się kiedyś, że jest zgoła inaczej.
@Grbmytu: Ja #!$%@? albo jestes tlukiem albo naprawde nie wiem jak Ci mam tlumaczyc pewne rzeczy, Podam przyklad jest w zwiazku z dana osoba kochacie sie bezganicznie poczym ta osoba zaczyna sie zmieniac i sprawiac przykrosc ale ty wciaz z nia jestes bo ja kochasz i masz nadzieje ze sie zmieni, i dalej mi powiesz ze da sie takie sytuacje przewidziec ? To ze dana osoba zachowuje sie na transmisjach jak
@Kalesonek: To, czy ja jestem tłukiem, czy Ty niech oceni osoba z zewnątrz, bo od początku starasz się stawiać w wyższości, ale trochę słabo to wygląda. Piszesz o jakichś sytuacjach z dupy w ogóle. Ja do Ciebie jedno, Ty do mnie drugie. Powtarzam: ona do niego nawet bodajże sama napisała, 2 lata temu, kiedy miał swój najbardziej patologiczny okres, co ją do niego ciągnęło? To, że prywatnie na pewno jest misiaczkiem
@Kalesonek: Dlaczego mnie wyzywasz? Zachowaj się z klasą w dyskusji, bo na pewno nie będę kontynuował jej z takimi burakami. Już pomijając to, że Twoja składnia pozostawia wiele do życzenia. Do Ciebie po prostu nie dociera chyba to, co piszę. Nie widzisz ostatniego wpisu chociażby? Nadajesz się do tych Trudnych Spraw. A jeśli już o nie chodzi - chłopie, zrozum, że nikt się nie zamienia z porządnego człowieka w patusa, bo
@Grbmytu: ohohoho bedziemy teraz sie #!$%@? do skladni ? wole nie miec dobrej skladni niz taki tok myslenia jak twoj nieracjonalny :) Sram na wpisy czlowieku ty dalej mi sie powolujesz na wpisy, powołujesz sie na rzeczy ktora sa w necie to o czym ty do mnie mowisz? to jak sie poznali i jak to wygladali to tylko widza oni a nie ty wiec mnie nie rozsmieszaj ;] Ze co prosze?
@Kalesonek: Proponuję Ci zmienić otoczenie, jeśli dla Ciebie naturalna jest zmiana człowieka ot tak z człowieka z klasą w patusa. Generalnie proponuję Ci nawiązanie zdrowych relacji z ludźmi i wyeliminowanie takiej toksyczności, to może zmienisz zdanie w kilku aspektach.
@Grbmytu: Nigdzie nie napisałem ze to rzecz normalna, lecz ze takie rzeczy się zdarzają bo ty temu przeczysz jak zwykle nie odpowiadasz na moje argumenty tylko #!$%@? jak potłuczony, btw zapoznaj sie z definicja patologi ;]
@Kalesonek: Definicja patologii... Haha, no to fajnie, merytorycznie poszedłeś. Mam teraz posługiwać się naukowymi terminami, aby było w porządku? Zajmuj się sednem sprawy. PS. Pisałem o "patusie", a nie o patologii, więc zabłyśnij w innym temacie. A co do niego - faktycznie, mało znam życie, ale nie znam przypadków, gdy człowiek z klasą w jednym momencie - np. jak Walikonix - staje się patusem.