Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem, jak można zrobić tyle błędów przy produkcji serialu kostiumowego. Przez ostatnie 50 powstało tyle dobrych produkcji polskich jak "Czarne chmury" czy "Janosik". Nie dało rady zaciągnąć do roboty jakiegoś eksperta? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koronakrolow
  • 6
  • Odpowiedz
@Jacket: Obecnie w Polsce to wolą zrobić seriale kostiumowe jak Korona Królów czy zeszłoroczne Belle Epoque TVNu, bo po co się starać skoro i tak to wolą zrobić coś co kupi niewymagający widz TVP czy TVNu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dobrze, że żyjemy w czasach stacji jak HBO czy zwłaszcza internetu.
  • Odpowiedz
@jjnk: Belle Epoque nie było szałowe, ale jednak 3 poziomy lepsze od Korony Królów.

Belle Epoque to były niespełnione nadzieje na dobry, a nie zwyczajny serial. Korona Królów jest źródłem wielkiej beki, oglądać to może tylko zupełnie niewyrobiony widz, albo dla beki właśnie.
  • Odpowiedz
@BongoBong: Dla mnie Belle Epoque było tak samo #!$%@? co ta cała Korona ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może dlatego, że dla mnie gówno to gówno.
@drhipis: Chyba 60 letnią roksą, a 50 letnią jak coś xD
  • Odpowiedz
Belle Epoque nie było szałowe, ale jednak 3 poziomy lepsze od Korony Królów.

Belle Epoque to były niespełnione nadzieje na dobry, a nie zwyczajny serial. Korona Królów jest źródłem wielkiej beki, oglądać to może tylko zupełnie niewyrobiony widz, albo dla beki właśnie.


@BongoBong: Z drugiej strony mogą to robić specjalnie ;) Kto obejrzy na serio, ten obejrzy, a reszta wyhajpuje serial w internecie. Może i opinie nienajlepsze, ale będzie to serial,
  • Odpowiedz