Wpis z mikrobloga

@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: a co z #!$%@? i naćpanymi sebkami atakującymi spokojnych ludzi? Jak zwykle tendencyjnie. Bądźmy krytyczni również wobec siebie.


@dizzydom: A w innych krajach ich nie ma? Gdyby mieli jeszcze ich brać pod uwagę to już w ogóle byłoby pozamiatane.
  • Odpowiedz
@TomdeX: oczywiście ze są, ale z pewnością nie na taką skalę jak u nas. Druga sprawa jest taka, że wielkie prawicowe media/social media ukazuja jaki zachód jest be, a Polska cacy, przywołując jakieś przykłady z dupy. Problemem zachodu są imigranci, naszym problemem jest część rodaków
  • Odpowiedz
@dizzydom: No nie wiem na jaką skalę, bo jej nie przedstawiają, jeżeli na mniejszą to udowodnij to przyznam rację. Co do Polski to pełna zgoda jest pełna sebixów, którzy po nocach mają do wszystkich pretensje.
  • Odpowiedz
@TomdeX: nie będę nic udowadniał bo po prostu szkoda mi czasu. Chciałem napisać, że cały czas zachód jest przedstawiany jako ten zepsuty przez imigrantow. Problemem jest to, że władza sobie z nimi nie radzi. Są miejsca normalne, bezpieczne jak i niebezpieczne, zarówno u nas jak i w Niemczech, Francji.
  • Odpowiedz
@Jack_Daniels_Ze_Szklanki: skąd to info o tylu incydentach w Niemczech? Mieszkam tutaj w najbardziej zaludnionym regionie w tym kraju i jakoś w okolicy jak i w centrum nie było totalnie nic, bo #!$%@?ł cały dzień deszcz, grad i deszcz ze śniegiem na przemian i każdy pałował wiplera w domu. Na altstadt w dusseldorfie była garstka ludzi, w innych miejscach pewnie jeszcze mniej, po północy wszyscy Ci, którzy ruszyli dupe z domu
  • Odpowiedz
W Polsce ani jednego #!$%@? Sebka robiącego inby, ani jeden Mati nie obmacywał #!$%@? Karynek


@jamtojest: bo to są nasz powtarzam NASZE kobiety i my je możemy obmacywać i to się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Partyzant91: U mnie w korpo pracuje ok 10 Francuzów, paru Holendrów, Duńczyk, dwie Niemki i kilkoro Anglików. A u Ciebie w Biedrze tylko Ty i Ukraińcy?
  • Odpowiedz
@Waspin no to super mamy kilkanaście osób. Porównajmy to z kilkoma milionami polaczków którzy żyją na tym zgniłym zachodzie xD

A ty #!$%@?ł sobie dalej korposzczurze, a angielski magazynier będzie żył na lepszym poziomie xD
  • Odpowiedz