Wpis z mikrobloga

Ten post jest kontynuacją o PowerLedgerze.

Dzisiaj udało mi się zrobić pierwszy udany i udokumentowany przypadek inwestowania krótkoterminowego. Przez moment (1:30-2:30) byłem na siebie zły bo sytuacja wyglądała beznadziejnie, zwłaszcza gdy na moją skale zlecenie podbiło cene ledgera z 9000 na 9140 sat w pewnym momencie. Postanowiłem jednak zaryzykować, i iść spać.

Na ten moment, w chwili pisania słów, ledger jest po 9700 sat, z tendencją raczej zwyżkową. Stop-lossa na ten moment nie ustawiam, wydaje mi się że ledger może jeszcze dzisiaj dobić do 11000 sat, co dawało by mi zysk 20% w ciągu nocy oraz dnia, ale czekajcie na sygnał kiedy powiem że sprzedałem.

na chwile obecną :
czas trwania akcji - 5h
zysk -( ( 9600sat / 9140 sat ) x 100% ) - 100% = 5% (gdybym sprzedał, ale jeszcze nie sprzedaje i nie odpalam stoplossa, tylko czekam na rozwój wydarzeń, uważam że można wycisnąć te 10%
waluta spekulowana = POWR

Gratuluje wszystkim którzy weszli o 1-2 :)

#wypokpompy
  • 1
Aktualizacja na 12:30.

Oczywiście, na giełdzie nie wszystko zawsze musi iść po myśli, i PowerLedger jednak spadł, dlatego zamknałem tą pozycje z minimalną stratą, i przeniosłem się na Cardano o którym napisze w następnym poście.

Czas trwania akcji - 11h
strata = 2.5% (niestety, przeczekałem okres sprzedaży, co pięknie pokazuje dlaczego powinniśmy ustawiać stoplossy, i musiałem wyjść ze stratą).
Waluta spekulowana = POWR, z przejściem na Cardano.

Gratuluje wszystkim którzy posłuchali się