Wpis z mikrobloga

Witam miereczków, szukam jakiegoś taniego telefonu, używany będzie w 99% do nawigacji więc zależy mi na ekranie minimum 5,5", z 2GB ramu i 32GB pamięci (może być mniej o ile będzie slot na kartę pamięci). Ze względu że jeżdżę zawodowo m.in. do Włoch w lato więc dobrze by było gdyby nie miał problemów z wysokimi temperaturami.
Budżet do 110 zielonych, miło by było gdyby udało się uniknąć danin na rzecz państwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na chwilę obecną wpadły mi w oko:
Redmi note 5a 2/16
LETV LeEco 2 3/32
LeEco Le S3 X626 4/64
Może coś innego polecicie?
Kusi mnie ten ostatni, świetne parametry, ale mediatek mnie nieco odrzuca, choć podobno ludzie sobie chwalą to x20. Xiaomi wypada najgorzej pod względem specyfikacji i słabo wygląda stosunek specyfikacji do ceny, ale powinien mieć lepsze wsparcie w przyszłości, sam nie wiem co wybrać :/
#telefony #gearbest #geekbuying #banggood
  • 5
@barrtek213: Nie wiem. Mój Tato ma ten model, nic nie wie o OTG bo jemu to nie jest potrzebne( ͡° ͜ʖ ͡°) Świetny wyświetlacz, płynnie chodzący system, szybkie łączenie się z BT i GPS, dobrze spasowana aluminiowa obudowa i szybkie ładowanie - te plusy wymienił oraz, że do RM Note 3 by nigdy nie wrócił, mimo większej baterii. Sprawdź na telchina te OTG.