Wpis z mikrobloga

@NieJedynaNaWykopie: W tamtym roku próbowałem, ale niestety mnie nie wylosowali ( ͡° ʖ̯ ͡°) w tym też będę próbować, bilety są od 40 do 1040 euro, trzeba się jedynie zarejestowałeś na stronie i czekać na informacje mailowa w marcu.
  • Odpowiedz
@skinny_pete: No to tak skromnie i nieśmiało, ale jednak pochwalę się, że byłem jednym z tych, którzy mieli zaszczyt grać dziś na pianinie podczas noworocznego koncertu filharmoników wiedeńskich na żywo. Ktoś z dobrym słuchem i wyrafinowanym zmysłem muzyczno-artystycznym mógłby nawet wychwycić, że niestety z kilkoma nutami nie trafiłem idealnie. A grałem tylko jeden utwór - bo nie dość, że zaraz ktoś przełączył w TV kanał, na którym leciała transmisja na
  • Odpowiedz
@Orlin: dobre xD na przyszłość - gdybyś chciał poprawić zarzutkę, to wpisz lepiej - na fortepianie ;)
@Kreation: @hokejowy: @Cr0w: ZAPISAŁAM SIĘ! :) do odważnych świat należy, przynajmniej będę miała dobrą motywację, aby zarobić na premię, bilety jeszcze kupię, GDYBYM WYGRAŁA, ale cała reszta będzie wymagała daleko idących oszczędności :) Bilety wybrałam standing i organy balcon...
  • Odpowiedz
@NieJedynaNaWykopie: Dzięki, nawet pomyślałem później o tym, ale minął już czas na edycję... I jeszcze zostało "apkką" - które kłuje mnie w oczy :-P No ale dzięki temu "zarzutka" pozostała w b. dużym stopniu wierna rzeczywistym wydarzeniom - bo w "Perfect Piano" było wybrane jednak pianino - tylko tę zmianę kanału dodałem od siebie - w sumie niepotrzebnie.
Powodzenia w losowaniu :-)
  • Odpowiedz