Wpis z mikrobloga

@JK91: ja w kwietniu zamowilem telefon przez PDM to szedł troszkę ponad miesiąc i w ogóle tracking nie działał więc pozytywne zaskoczenie
  • Odpowiedz
@aston729: nie jest gwarancją bo podobno parę osób wpadło, ale w stosunku do przesyłki rejestrowanej z gearbestu to jest dużo większa szansa że nie wleci, no i czas oczekiwania rozsądny
  • Odpowiedz
@aston729: ale priorityline nie żyje aktualnie, moje z czarnego piątku jeszcze nie doszło do uk nawet, a gearbest wyłączył tę przesyłkę dla większości przedmiotów
  • Odpowiedz
@barwer2: teorytycznie tak, w praktyce częściej się słyszy, że wpada zwykła rejestrowana niż, że wpada PDM. Kiedyś seriami wpadło ale teraz nikt się nie chwali, że wpadła. Nawet kiedyś kradli, ale to jak były inne opakowania z informacją na pudełku co jest w środku. Mi telefon szedł 9 dni roboczych, idą kolejne przedmioty i nie zapowiada się na VAT. Jest to jedna z lepszych przesyłek i gdyby zestawić wszystkie pod
  • Odpowiedz
@avira: nie wprowadzajcie ludzi w błąd....
PDM, DHL czy też zwykła poczta, VAT jest taki sam! Bardziej bym rozpatrywał kto pod jakie wery podlega, takie Zabrze gdzie VAT masz pewny i odesłanie paczki do Chin za brak ce.
Jedynie PriorityLine od gearbesta gwarantuje brak vatu.
  • Odpowiedz
@barwer2: Nie wprowadzam ludzi w błąd. Patrzyłem akurat pod względem swojego czyli Zabrza. Nawet reflinkarze piszą w swoich wpisach o przesyłkach zmniejszających szanse na vat gdzie zamieszczają PDM i PL. Z DHL mogą naliczyć jeszcze z deklaracji, ale to faktycznie trzeba rozpatrywać już pod względem regionu. Przecież napisałem, że w teorii szanse są takie same, a w praktyce-wystarczy przeglądnąć tagi,archiwa oraz fora tematyczne o kupowaniu w Chinach. Może napisałem niewyraźnie
  • Odpowiedz