Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: nie nie tak. To dwie różne sytuacje. Ten z oknem to o ile dobrze pamiętam miał wypadek na dalekej rosji i wybór - albo poradzi sobie sam, albo tam zostanie. Poradził, dojechał do Polski i uznał, że jak przejechał parę tys km to i pozostałe 200 do bazy też przejedzie. "Służby" nie dały. Ale o ile artykuł był rzetelny, mandatu nie dostał, jedynie zakaz dalszej jazdy. Ale to tak na
@wezsepigulke: To że viaboxy zasłaniają pół szyby to chyba kiepski argument, by tą szybę zasłaniać jeszcze bardziej, prawda? Podobno pracują już nad jednym, uniwersalnym na całą Europę. Poza tym komuś niemiecki (chyba) policjant zasugerował, że w jego kraju na szybie ma być tylko jeden - reszta ma być zdjęta. Mandatami za półkę i proporczyki też się kierowniki chwalili. :-)
@Pierogi_z_miesem: przestrzeni ameryki i ciasnoty europy nie ma za bardzo co
@totalski: Półka to w niczym nie przeszkadza. Sam osobiscie nic nie wieszam na szybie, nawet navi mam na tej polce, ale jezdze tez czasem autami kolegow z proporczykami i jakos zupelnie to nie przeszkadza ani nie ogranicza widocznosci.
Półka to w niczym


@wezsepigulke: na zdjęciu które pokazałem martwe pole od miejsca kierowcy w stronę chodnika to jakieś kilkanaście metrów. Faktycznie, w niczym to nie przeszkadza.
Wiesz, rowerzyści i piesi też się zaklinają, że pomimo słuchawek w uszach oni wszystko w koło siebie doskonale słyszą.
@totalski: Powiedz najpierw ile czasu przejezdziles taki pojazdem? Polka "przeszkadza" w dojrzeniu obiektów które sa blisko pod kabiną, co niweluje lustro nad przednią szybą. TYLE I NIC WIĘCEJ. Perspektywa tego zdjecia mocno przeklamuje prawdziwa widocznosc. Po za tym miej tez na uwadze ze w tej kabinie sie mieszka dlugie tygodnie. Nigdy, w calej Europie, w czasie kontroli, zadna sluzba nie pisnela slowem o ta polke. O proporczyki w ilosciach normalnych rowniez
Powiedz najpierw ile czasu przejezdziles taki pojazdem?


@wezsepigulke: takim czyli jakim? ciężarówką? 3 lata. A wcześniej 3 lata dostawczakiem. Chyba żadna tajemnica co robiłem do tej pory. Kilometrami z kimś z miedzynarodówki faktycznie nie mam co konkurować, ale jeśli chodzi o ilość manewrów to prawdopodobnie w rok zrobiłem więcej, niż taki tirman przez całe życie. Sam robię takie zdjęcia więc wiem ile zdjęcie przekłamuje, a ile nie. Na ciężarówki z poziomu
totalski - > Powiedz najpierw ile czasu przejezdziles taki pojazdem?

@wezsepigulke...

źródło: comment_Mj9BK8pe7NCbv2kI5XhwcN6nDxgzJrsj.jpg

Pobierz