Wpis z mikrobloga

@Smule: zauważyłeś, że bitcoin był stworzony po to aby być niezależną metodą płatności, ci którzy wierzyli w btc już go dawno opuścili, zostali sami idioci z tabliczkami "tu de mun"
  • Odpowiedz
@CoJaToNieTY: podałem tu linka to materiału, jak coś w tym materiale jest twim zdaniem kłamstwem to to napisz tu od tego jest dyskusja oczekuję kanstruktywnej odpowiedzi ale po poziomie twoicg wpisów raczej nia ma co na to liczyć
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su:
Bitcoin to gówno zero przyszłości on tylko się utrzymuje z fejmu bo jest pierwszą cryptowalutą i nic poza tym wszystkie inne kryptowaluty są lepsze od bitcoin. Bitcoin jedzie przestarzalym systemem i do tego wysokie prowizję i ogromne zużycie prądu do przesłania pieniędzy do tego trzeba czekać w kolejce na swoją transakcję w święta było przeciążenie sieci bitcoin i koszt przelewu średnio kosztował 30-50 $ i szedł dłużej niż przelew
  • Odpowiedz
@Niewiem97: to cały czas pisałem wiedziałem że jest wiele lepszych altów ale nie wiedziałem dlaczego tak się dzieje z btc jaki jest powód że wszystko idzie tak wolno i dlaczego akurat w takim mkierunku, czy na prawdę nie ma innych możliwości, ten materiał jest odpowiedzią na chyba wszystkie moje pytania na które nie znałem odpowiedzi do tej pory
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su:
Jeszcze jak pisałem blockchain może zostać zniszczony przez nowe komputery kwantowe. Procesor kwantowy Intel quantum rozerwie łańcuch blockchain już teraz a co dopiero za 10 lat, 3 generacja blockchain IoT nie może w żaden sposób zostać zhakowana nigdy to jest przyszłość. Po prostu blockchain jak szybko się wybił to do 5 lat pójdzie w zapomnienie, bo nawet gdyby ktoś się uparl to i tak z tego zadnego pożytku nie
  • Odpowiedz
@MarcelMcOne: Nie wiem nie interesuję się ripplem a w btc nie zamierzam już inwestować, co nie znaczy że nie da się na nim zarobić ale po co mam to robić skoro na chwilę obecną są 2 krypto które mnie interesują, zapewne jest więcej ale o tych dwóch posiadam wystarczającą wiedzą za i przeciw, że jestem skłonny w nie zainwestować, od razu piszę że nie powiem jakie to krypto, nie jest
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su:
Ripple jest dobrą inwestycją tylko boje się jednego że nie są to wszystkie tokeny jakie są dostępne na giełdzie. 70 % ma firma która wymyśliła Ripple, jak wpuszczą 10 % swojego skarbca może zachwiac ripple i cena gwałtownie poleci w dół. No ale która firma chce żeby ich waluta była tańsza? No żadna więc pewnie będą kontrolować rynkiem żeby się wysoko wybić na szczyt
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Ogólnie wielkie #!$%@? po 4 minucie w tym filmiku się zaczyna.

Nie wiedziałem, że mając trochę wolnych środków, które mogę zamrozić od razu zostanę nazwany bankiem i instytucją, z którą Bitcoin chce walczyć. KYC i AML? Chwila chwila, to może mój full node routujący płatności BitCoina też powinien przestrzegać KYC/AML ;)

LN to będzie sieć hubów, z tą różnicą, że hubem będzie mógł zostać każdy kto chce nim zostać. Dodatkowo, huby nie będą mogły Ciebie okraść bo blockchain będzie arbitrem w sporach (ba, próba kradzieży w LN równoznaczna jest z utratą zarezerwowanych w kanale
  • Odpowiedz
@xinn: dziwne, że kilka lat temu btc znacznie lepiej funcjonował, zresztą ile się zmieniło w btc od 2013, a co do fee to są znacznie lepsze sposoby do uiszczania fee niż płacenie górnikom, co do prawa Moora to obowiązywało ono tylko do podwojenia ilości tranzystorów w układach scalonych co określony przedział czasu tylko i wyłącznie a nie do krypto czy btc,
  • Odpowiedz
@xinn:
Za darmo jest IOTA i inne typu IoT co największe marki na świecie inwestują w to Volkswagen bosh Cisco intel itp. . Po drugie bitcoin jest mniej bezpieczny przypadku do innych krypto. IoT są niezniszczalne nawet w komputerach kwantowych. I bitcoin jest najwolniejszy xd
  • Odpowiedz