Wpis z mikrobloga

kz zst ktoś ma ? jak się sprawują ?
na gb są za 12 dolarów, do tego przeczytałem że najlepiej kupić gąbki t400 po dolara, srebrny kabel i opcjonalnie moduł bluetooth całość zamyka się przed 100 zł opałaca się ? miałem kz przez 2 lata i grały naprawdę fajnie a kosztowały chyba 20 złotych xD
#sluchawki #audio #gearbest #aliexpress
  • 15
  • Odpowiedz
@Bratku: Kupiłem i na początku miałem je z tipsami ale bez tego kabla srebrnego. Zastanawiałem się, czym tak naprawdę ekscytowali się ludzie (był całkiem dobry ale bez szału) ale jak przyszedł ten kabel, to wszystko odwróciło się o 360 stopni. Dźwięk stał się lepszy, bass głębszy i mam wrażenie, że scena delikatnie szersza, i bardzo polecam ten zestaw. Moje AKG K450, za które dałem kiedyś 300zł grają podobnie co te ZST
  • Odpowiedz
@Radziox: czyli biere od razu z kablem chociaz widzialem ze pojedynczo wyszloby mnie troche taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to tak kupie najpierw sprawdzę różnice jak to gra.
A ile je trzeba wygrzać ?
  • Odpowiedz
@Radziox: i tak biorę ale mysle ze potem wezme dwa moduły bluetooth co by miec na dlugie wyjazdy rowerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po podliczeniu wychodzi 100 pare zl za : kzty, gumki za 3 dolary 5 par, kabel srebro i dwa bluetoothy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bratku: Ja mam bluetooth i nie ma prawie różnicy w dźwięku w porównaniu do tego zwykłego kabla, ale jest opóźnienie w przesyłaniu dźwięku tak z 1/4 sekundy więc do muzyki na siłowni spoko ale żeby filmy pooglądać to słabo
  • Odpowiedz
@wwwp5: kto oglada film na bluetooth XD ale dzięki za tą informacje czyli jednak stówka warta wydania
ile trzyma bluetooth i jak szybko sie laduje ?
  • Odpowiedz
  • 1
@Bratku myślę, że ponad 2,5h. Jak się długo ładuje nie sprawdzałem, ale nawet jak podłączysz do ładowarki na piętnaście minut to powinno godzinę wytrzymać
  • Odpowiedz