Wpis z mikrobloga

Witam was wszystkich! Dla fanów serii GTA mam coś fajnego do zaprezentowania na zimowy czas. Nie jest to w żaden sposób moja modyfikacja jestem tylko jej dużym fanem. Ściągnąłem ją ponad tydzień temu. Nazywa się GTA 3 Snow City i jak wiele jest modów dodających, że tak to nazwę zimę do GTA 3 ( bo jest Ultimate Winter Mod i jeszcze fabularny fanowski mod GTA 3 Frosted Winter w który zamierzam też zagrać to jeżeli chodzi o zimę) to jest najlepszy mod. Nie tylko dodaje nowe tekstury ale zmienia lekko rozgrywkę. Wiadomo zima to jest ślisko i autor moda się postarał, bo bardzo dobrze to zrobił. Z innych rzeczy jest to że mod dostaje parę samochodów które były obecne w Vice City i San Andreas np. Hustler czy Walton. Od razu mówię że te samochody nie są podmienione, to są że tak to nazwę samochody dodatkowe. Wszystkie misje działają jak należy tylko np misje Off-road są cholernie trudne praktycznie nie możliwe do zrobienia ze względu że jazda off road samochodami AWD np Patriot lub Landstarker jest wciąż bardzo trudna. Z takich dodatkowych jeszcze rzeczy to są bonusowe misje i pomieszczenia z możliwością rozbudowy np. w Portland. Lokalizacje paczek są zmienione całkowicie prawie, bo nie które można znaleźć tam gdzie były i na necie nie ma żadnej mapy. Polecam osobą, które chciałyby przejść GTA 3 inaczej bo gra jest trudniejsza. Dodaje jeszcze screeny w komętarzu. Polecam fajnie się w to gra, szczególnie w zimie ( ͡º ͜ʖ͡º). http://gtaforums.com/topic/459087-reliii-gta-iii-snow-city/
#gta3 #gta #gry #mody #zima
  • 10
Przesadzony jak dla mnie model jazdy. Musiałem 3 razy podchodzić do gry, bo jak zawsze zaczynałem to takie nagle nachodziło mnie "eh nie chce mi się" i w sumie do dzisiaj jeszcze nie przeszedłem. Najdalej doszedłem jak w kwietniu sobie PS3 sprawiłem i grałem tak dość trochę w GTA IV ale później mi się odechciało. Może kiedyś dokończę