Wpis z mikrobloga

  • 185
Nie wiem jak to otagowac więc daje #rzeszow
W sumie dramat. Chciały się spotkać z chlopakami. Wiadomo głupi wiek, ale nikomu krzywdy nikt zrobić nie chciał. Mogły spędzić czas z rodzina, ale wybrały spotkanie towarzyskie. Szkoda dziewczyn i chłopaków. Cała piątka straciła życie w taki sposób. Nie umiem sobie wyobrazić co czuli jak zdali sobie sprawę co się dzieje ;/
http://nczas.com/wiadomosci/polska/pilne-potwierdzona-informacja-z-wisloka-wylowiono-daewoo-tico-z-piecioma-cialami-to-poszukiwane-nastolatki-z-trynczy-i-ich-dwoch-towarzyszy/
desygnat - Nie wiem jak to otagowac więc daje #rzeszow
W sumie dramat. Chciały się sp...

źródło: comment_BqaOXX4hNpXx2VXyVbZ94lN18ff50hBn.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
drzwi w zalanym samochodzie otworzyć się nie da


@Radziox: ja sie odnosze do tego. Co nie jest prawda. Zreszta w przypadku gdy wjezdzasz do wody, a spuszcza cie dzwig, to jest roznica, dodajac do tego 5 osob w aucie.
  • Odpowiedz
@desygnat: Nie widziałam jeszcze nigdzie tej teorii, ale może ta wersja z handlem ludźmi czy porwaniem wcale nie była z dupy, tylko kierowca w trakcie jazdy został zaatakowany przez jedną z dziewczyn, rzuciła mu się na oślep na twarz albo kierownicę, koleś stracił panowanie i polecieli nieszczęśliwie do rzeki, zamiast do rowu.
Czy ta teoria, że panowie byli powiązania z jakimiś handlarzami ludźmi to była jednak ściema?
  • Odpowiedz
Klaudii Bury (19 l.), Dominiki Nagórnej (18 l.), oraz Ani Nagórnej (16 l.) (...) Bogdana Kornafela ok. 27 lat i Sławomira Grocha lat 24.

trochę patologia, jak to na wsi gówniary się prowadzają z 10 lat starszymi, nie wiem z czego to wynika


@snowball666: Bo na wsi po szkole średniej zostaje więcej chłopaków niż kobiet. Ambitniejsze dziewczyny w większości wyjeżdżają do większego miasta na studia albo do pracy, a te
  • Odpowiedz
Szkoda dzieciaków. Wykopowi detektywi co z piwnicy nie wyszli smażą gównoburze, ze nastolatki sie bawia i wola sobie posiedziec w aucie i posmiac zamiast ogladac golec orkiestre z babcia.
Dajcie spokoj i #!$%@? nie wydajcie wyrokow dopoki nic nie wiecie.
Spojrzalem na instagram najmlodszej uczestniczki i poltora roku temu czyli w wieku ok 14 lat na insta „imponuje” alkoholem. To w lekkim swietle moze stawiac charakter towarzystwa. No ale prawa mlodosci i
bobbyjones - Szkoda dzieciaków. Wykopowi detektywi co z piwnicy nie wyszli smażą gówn...

źródło: comment_I8gGdvhqk1K53E68uPldzaw9juNMqn0f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Marcines: W wieku 13 lat? Trochę tak. Nie hejtuje, ale są to jakieś niepokojące sygnały. Nie mam dzieci, ale na pewnie gdybym miał to wchodząc na takie insta czułbym się, że zawiodłem jako rodzic.

Spójrz szerzej, jak w wieku 13 lat miała taką wolność to w wieku 16 lat w towarzystwie 10 lat starszych facetów mogła sobie pozwolić stanowczo na więcej (ale nie musiała). Chodzi o kontekst zdarzeń. Ale poczekajmy
  • Odpowiedz
@4kroki: @Radosnyradzik:

– Samochód znajdował się w Wisłoku na głębokości 3,5 m, około 4 m od brzegu. Płetwonurek, który schodził pod wodę stwierdził, że widoczność była zerowa. Nie widział nawet komputerów, które miał na ręce. Nie widział wskazań komputera. Wszystkie prace wykonywał po omacku – mówił Lachnik.


Nurt rzeki był tak silny, że aby przemieścić się z jednego boku samochodu, na drugi, płetwonurek musiał się czepiać elementów daewoo.
  • Odpowiedz