Wpis z mikrobloga

@R0el: Raczej jak się robi dużo, to leci szybko (przynajmniej w moim przypadku). Ja przez ostatni rok zrobiłem tyle ile nigdy wcześniej i zleciało mi niesamowicie szybko. Jak chodziłem na gównostudia i nic nie robiłem praktycznie, to i czas leciał bardzo powolnie.
  • Odpowiedz
@allthethings: @HAL__9000: Według badań, które czytałem jakoś w zeszłym tygodniu czas nam szybko leci jak nie mamy nowych doznań. Za małolata, czy też jak się było nastolatkiem, to codziennie były nowe bodźce, uczyłeś się czegoś nowego i robiłeś dużo nowych rzeczy. Wielu ludziom z wiekiem przychodzi stagnacja i potem z perspektywy czasu wydaje się im, że czas im szybko zleciał - bo po prostu nic nowego nie zrobili i dni
  • Odpowiedz
@NitaInco: Dokładnie. Można to zaobserwować choćby biegając (przynajmniej w moim przypadku) – pierwsze 15 minut jest najdłuższe, następne 15 minut leci całkiem całkiem, a potem kolejne 30 minut to już niemal błyskawicznie.
  • Odpowiedz
@allthethings: z tym latem to prawdaa, jak pare dni temu pierwszy raz #!$%@? sniegu to czulem sie jak by stopnial od marca tylko na pare dni ehhh

Jakos ta wiosna i lato zlecialo nie wiedomo koedy
  • Odpowiedz