Wpis z mikrobloga

Zrób zdjęcie puszką po piwie!

Ponieważ wczoraj mój wpis o kamerach otworkowych do solarygrafii zrobił zaskakującą furorę a komentarz do wołania zaplusowało ponad 7000 osób ( wat ) to postanowiłem zrobić dodatkową kamerę i małe #rozdajo.

Jedna osoba otrzyma puszkę załadowaną papierem fotograficznym i gotową do naświetlenia. Trzeba będzie ją tylko dobrze przymocować do słupa, okna, parapetu, drzewa, czy czego tam chcecie, tak aby dziurka (tutaj jeszcze przykryta czarną taśmą) "patrzyła" na południe. Potem tylko odkleić ten malutki kawałek taśmy zakrywający otworek i czekać.

Jak minie 3 do 6 miesięcy - będzie można zdjąć instalację. Jeśli nie macie skanera, nie chcecie chodzić do fotografa żeby wam skanował, nie umiecie odkleić taśmy klejącej - nie ma problemu, będzie można całą puszkę odesłać do mnie a ja zeskanuję wasze zdjęcie.

Nie ponoszę odpowiedzialności za to jeśli przymocujecie puszkę w centrum miasta i przyjadą antyterroryści. Polecam przymocować na terenie prywatnym. W razie pytań będę służył pomocą choć obsługa tego cudu techniki nie jest skomplikowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, wiem, koszt tego urządzenia to złotówka, ale nie każdy będzie kupował 25 arkuszy papieru foto, a ja mam go sporo.

Losowanie jutro o 21:00 przez mirkorandom. Udziału nie biorą zielonki stworzone po dodaniu tego wpisu.

Zawołam jeszcze #fotografia i #fotografiaanalogowa

Atencjo przybywaj.
Pobierz 0.....f - Zrób zdjęcie puszką po piwie!

Ponieważ wczoraj mój wpis o kamerach otwor...
źródło: comment_c9sKbQuEnVYbr5pvGcWx5UocUk6HHcEs.jpg
  • 26
@00df00df: Pewnie to pytanie padło w komentarzach, ale jestem zbyt leniwy by je przeczytać. Jak zrozumiałem:
- Wkładamy dowolny papier fotograficzny (nawet cz-b) do puchy i naświetlamy przez 3 miesiące
- Potem wyjmujemy i szybko skanujemy