Wpis z mikrobloga

Zapomniałem swoje hasło do portfela #dogecoin , w życiu nie przypuszczałem że może mieć jakąś wartość. Czy jest jakiś sposób na wyciągnięcie hasła? Mam cały stary program Dogecoin-qt w wersji 1.4, którego używałem przed "formatem", mam również pewne typy fraz które prawdopodobnie mogłyby znajdować się w haśle. Czy jest jakiś program aby słownikowo spróbować to złamać?

#kryptowaluty #dogecoin #doge
  • 7
  • Odpowiedz
@pebcio: btcrecover

Miałem ten sam problem. Do jednego portfela odzyskałem hasło (po 300 tysiącach prób), na drugim jestem na 2 milionach prób i nie mogę ustrzelić. Żeby to zrobić to napisałem sobie skrypt, który generuje mi prawdopodobne dla moich haseł wariancje. Potem btcrecoverem strzelam listą haseł na portfel.

Jak jesteś techniczny to sobie ogarniesz. Jakbyś poległ i nie miał pomysłu / szukał ostatniej deski ratunku - to napisz PW, jak złamie
  • Odpowiedz
@Deiv1990 Udało mi się kilka portfeli odblokować i mam kilka dobrych skryptów/patternów opracowanych więc mogę się podjąć. Daj znaka tylko jaka jest szacowana wartość portfela, bo przy małych to szkoda czasu, prądu i mocy obliczeniowej
  • Odpowiedz
@Deiv1990
No spoko,

TUTAJ masz podstawową obsługę skryptu, z przykładami, opisami itp - w zasadzie nic więcej prócz tego + googla nie potrzebujesz.

PS. nie musisz nikomu wysyłać portfela - wystarczy klucz, który pozwala łamać hasło, ale który jednocześnie nie daje kontroli nad środkami - więcej TUTAJ

Porady jako takiej nikt Ci nie da bo to tak jakby zamiast usługi lekarskiej, poprosić aby lekarz nauczył Cię zawodu :D - niewykonalne.
  • Odpowiedz