Wpis z mikrobloga

Jako, ze w styczniu robie korekcje wzroku i muszę kupić nowe okulary przeciwsłoneczne bez żadnej korekty, postanowiłem kupić jakieś porządne, żeby starczały na wieki. Padło na Raybany, ponieważ jestem zwolennikiem stylu vintage, a jak wiemy styl Raybanów pochodzi z tamtych czasów. Chę wybrać jedno z poniżczych z obrazku. Mam już swój faworyt, ale chciałem zobaczyć co wam moi drodzy, bardziej przypada do gustu z tych dwóch pozycji.
Pozdrawiam
#zakupy #modameska #ubierajsiezwykupem #okulary #rayban
F.....y - Jako, ze w styczniu robie korekcje wzroku i muszę kupić nowe okulary przeci...

źródło: comment_X3W9Kl8zpXIy383B6YqX8i79Un0SgFuO.jpg

Pobierz

Które wam się bardziej podobają?

  • ORIGINAL WAYFARER CLASSIC 54.4% (49)
  • CLUBMASTER CLASSIC 45.6% (41)

Oddanych głosów: 90

  • 15
  • Odpowiedz
@Frality: powiedziałbym clubmastery, ale gdybym nie widział siebie w lustrze w nich to bym dalej za nimi obstawał (zalerzy mocno od kształtu twarzy, bo w niektórych pryzpadkach wypadają mocno "średnio")
  • Odpowiedz
@Evert: ja na początku aviatorami gardziłem a teraz jak zakładam to nawet nie głupio. Kiedyś korekcyjne wayfarery wyglądały dla mnie diwnie a teraz przywykłem do tego widoku. Teraz mam podobny motyw z owalnymi, zaoblonymi pinglami ( teraz modne) , że dziwnie w nich wyglądam ale pewnie znowu bym przywykł. Każda zmiana to kwestia przywyknięcia. zmień fryzure, którą nosiłeś przez długi czas albo ogól nagle brode, którą chodowałeś długo i też będziesz
  • Odpowiedz
@SmallCaracan:
Czekalem, az ktos zauwazy :P

@Kowal04: mam Persole, obecnie na moja wade wzroku i szanuje, mam wlasnie podobne do Wayfarerow New (nie classic).
Tylko model ktory kupilem troche zjezdzal mi z nosa, wiec nie oplaca mi sie wymieniac szybek.
  • Odpowiedz