Wpis z mikrobloga

Mirki mam CHYBA problem z #xiaomi #redminote4.

Z tyłu, w górnej części obudowy(nad srebrnym paskiem), kiedy delikatnie pukam palcem słychać trzeszczenie tak jakby coś było niedokręcone. Dźwięk ten występuje też kiedy odkładam telefon, kładąc najpierw przednią cześć obudowy na stół.

Jest to mega wkurzające, aczkolwiek przeżyłbym to gdyby objawiało się to tylko podczas stukania(bardzo delikatnego opuszkiem palca), natomiast mam wrażenie, że podczas rozmów, kiedy idą jakieś wyższe tony z głośnika, słychać właśnie dokładnie ten sam dźwięk, tak jakby wibracje głośnika poruszały ten sam niedokręcony(prawdopodobnie) element.

Czy moglibyście sprawdzić jak to wygląda w waszych telefonach? Postukajcie delikatnie palcami, lub kostkami w tylną, górną część obudowy i proszę dajcie znać czy u was coś trzeszczy.

Z dolną częścią obudowy jest wszystko ok.

Telefon mam od 4 dni, i obchodzę się z nim jak ze szkłem, więc jest to jakiś problem z którym już dostałem telefon

Jak wygląda ewentualna procedura reklamacji tego(jeżeli występuje to tylko w moim egzemplarzu) jeżeli telefon został zakupiony na #ibuygou?
  • 6
@fiszifiszi: Ej ale ja nie marudzę, że telefon za 630zł mi trzeszczy(prawie ;)). Pytanie czy to trzeszczenie to norma, czy tylko u mnie się to dzieje :) Bo jeżeli to norma, to spoko - przyzwyczaję się, a jeżeli z moim egzemplarzem jest coś nie halo, to będę reklamował :)